Rusya'da Milyonlarca Takipçisi Bulunan Sosyal Medya Fenomeni, Ailesi Sorgulanınca Kimliğini Açıkladı - Son Dakika

Rusya'da Milyonlarca Takipçisi Bulunan Sosyal Medya Fenomeni, Ailesi Sorgulanınca Kimliğini Açıkladı

07.05.2019 16:49
Rusya'da Milyonlarca Takipçisi Bulunan Sosyal Medya Fenomeni, Ailesi Sorgulanınca Kimliğini Açıkladı, System.String[]

Rusya'da siyasi hiciv yoluyla ikidara eleştiriler yapan, büyük takipçi kitlesine sahip sosyal medya fenomeni StalinGulag rumuzlu Alexander Gorbunov Euronews Rusça servisine özel açıklamalarda bulundu.

Rusya'da siyasi hiciv yoluyla iktidara eleştiriler yapan, büyük takipçi kitlesine sahip sosyal medya fenomeni StalinGulag rumuzlu Alexander Gorbunov Euronews Rusça servisine özel açıklamalarda bulundu.

Twitter ve Telegram gibi platformlarda bir milyonun üzerinde takipçisi olan Gorbunov kısa süre öncesine kadar anonim bir kişiydi ve gerçek kimliği bilinmiyordu. Ancak kimliği devlet tarafından belirlenince Gorbunnov'un aile üyeleri hedef alınmaya başlandı.

Kaynak: Euronews.com

Son Dakika Dünya Rusya'da Milyonlarca Takipçisi Bulunan Sosyal Medya Fenomeni, Ailesi Sorgulanınca Kimliğini Açıkladı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

Büyükşehir Belediye Erzurumspor, teknik direktör Hüseyin Çimşir ile anlaştı Kısa süreli küslük yaşayan Deniz Seki ve Demet Akalın barıştı MasterChef Türkiye şeflerinden evlenecek olan Serhat Doğramacı'ya altın sürprizi ABD'de salgının bilançosu son iki haftada ağırlaştı: Dakikada ortalama iki kişi hayatını kaybediyor CHP Ümraniye Gençlik Kolları eski Başkanı'nın tacizine uğradığını iddia eden kadın: Askerden sonra kimseyle sevişmediğini söyledi Katar'a banka, borsa, fabrikanın ardından at spermi de sattık 3 yaşındaki Ayşe'yi hayattan koparan kaza kamerada Tarlada bulduğu 1200 yıllık taş vaftiz teknesini satmaya çalışırken yakalandı