Rusya'da sahnede! - Son Dakika

Rusya'da sahnede!

02.08.2019 13:32
Rusya'da sahnede!, System.String[]

Don Diablo, Netta, Arash, Arnon, Mohombi gibi başarılı DJ'lerin arasındaki tek Türk olan Şencan, performansıyla ilgi gördü.

Don Diablo, Netta, Arash, Arnon, Mohombi gibi başarılı DJ'lerin arasındaki tek Türk olan Şencan, performansıyla ilgi gördü. Genç DJ, Rus basınına röportaj da verdi.

Ünlü DJ Arash, internette dinlediği "Rockstar" şarkısıyla keşfettiği İlkay Şencan'ın en büyük destekçisi. Arash, Instagram'dan ulaşıp kendisiyle çalışma fırsatı sunduğu Şencan'ı Moskova'daki etkinlikte de yalnız bırakmadı.

İlkay Şencan - Don Diablo

Rusya'da sahnede!

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Rusya'da sahnede! - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

CHP, Çakıcı'yı makamında ağırlayan Edirne Belediye Başkanı hakkında inceleme başlattı MasterChef Türkiye'de haftanın ilk dokunulmazlığını kaybedip elemeye kalan isimler belli oldu Hobi bahçeleri ile ilgili kanun teklifi TBMM'de kabul edildi! Tarım arazilerini bölenlere hapis cezası var Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan milletvekili Paşayeva'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına destek: Fransız mallarının boykotuna başlıyoruz