Rusya'daki çöp evde yaşlı çiftin çürümüş cesedi bulundu - Son Dakika

Rusya'daki çöp evde yaşlı çiftin çürümüş cesedi bulundu

20.09.2020 10:45

Rusya'da bir apartman dairesinden gelen kokular üzerine baskın yapılınca evin ağzına kadar çöplerle dolu olduğu görüldü. Çöplerin içindense 2 çürümüş ceset çıktı. Cesetlerin evde yaşayan yaşlı çifte ait olduğu öğrenildi.

Rusya'da bir apartman dairesinden gelen kokuları ihbar eden çevre sakinleri büyük bir gizemi çözdü. Evde çöp yığılı olduğunu gören ekipler kokunun giderilmesi için temizliğe başlarken temizliğin ikinci gününde kör olduğu öğrenilen yaşlı adamın, üçüncü gününde de yaşlı kadının cesedi çıktı.

DAİRENİN AĞZINA KADAR ÇÖP DOLU

Rusya'nın St. Petersburg kentinde bir apartman dairesinden gelen kokular üzerine apartman sakinleri belediye ekiplerine haber verdi. Ekipler tarafından kapı açılarak içeriye girilince dairenin ağzına kadar çöp dolu olduğu görüldü. İtfaiye ekipleri de dahil birçok kişi dairede temizliğe başlarken apartman sakinleri dairede yaşayan yaşlı bir çift olduğu bilgisini verdi.

Rusya'daki çöp evde yaşlı çiftin çürümüş cesedi bulundu

İÇERİDEN ONLARCA FARE VE KEDİLER ÇIKTI

Ekiplerin geceli gündüzlü başlattığı çalışmanın ilk gününde çok sayıda fare ve kedi görülürken temizliğin ikinci günü kör olduğu öğrenilen yaşlı adamın cesedi bulundu. Temizliğin üçüncü gününde ise yaşlı kadının cesedi bulundu. Dairedeki çöplerin temizlenmesi 3 gün sürerken çıkan çürümüş cesetler incelenmek üzere morga kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Komşuların ifadesine başvurulurken dairenin yaşlı çifte sosyal destek projesi kapsamında Rusya Federasyonu hükümeti tarafından verildiği öğrenildi.

Rusya'daki çöp evde yaşlı çiftin çürümüş cesedi bulundu
Rusya'daki çöp evde yaşlı çiftin çürümüş cesedi bulundu
Rusya'daki çöp evde yaşlı çiftin çürümüş cesedi bulundu

- Kaynak: İHA

Son Dakika Dünya Rusya'daki çöp evde yaşlı çiftin çürümüş cesedi bulundu - Son Dakika Dünya

YORUMLAR (2)

Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti 13 yaşındaki kıza aşk mektubu yazan 61 yaşındaki sapık tutuklandı Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Azerbaycan'dan asker talebi gelirse Türkiye tereddüt etmez Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret