Rusya, Mısır, BAE ve Maldivler ile uçuşlara başlıyor - Son Dakika

Rusya, Mısır, BAE ve Maldivler ile uçuşlara başlıyor

03.09.2020 11:48
Rusya, Mısır, BAE ve Maldivler ile uçuşlara başlıyor, System.String[]

Rusya Başbakanı Mikhail Mishustin, Rusya ile Mısır, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ve Maldivler arasında uçuşların başlamasına ilişkin kararı imzaladı.

Rusya Başbakanı Mikhail Mishustin, Rusya ile Mısır, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ve Maldivler arasında uçuşların başlamasına ilişkin kararı imzaladı.

Rusya'da korona virüs salgını tedbirleri çerçevesinde Mart ayında durdurulan yurt dışı uçuşları kademli olarak ve ülkelerin salgın durumuna göre başlıyor. Başbakan Mikhail Mishustin, Mısır, Birleşik Arap Emirlikleri ve Maldivler arasındaki uçuşların başlaması için kararı imzaladı. Uçuşların karşılıklı olarak Mısır'la haftada 3, Birleşik Arap Emirlikleri haftada 2 ve Maldivler haftada 2 şeklinde olacak.

Öte yandan Rusya korona pandemesi nedeniyle Mart ayında yurt dışı uçuşların seferleri askıya almıştı. Rusya,1 Ağustos tarihinde Birleşik Krallık, Tanzanya, Türkiye uçuşlarına başlamıştı. İsviçre ile karşılıklı uçuşlar ise 15 Ağustos'ta başlatıldı.

Rusya'da korona vaka sayısı 1 milyon 9 bin 995'e yükselirken, korona virüsten hayatını kaybedenlerin sayısı 17 bin 528 oldu. - MOSKOVA

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Rusya, Mısır, BAE ve Maldivler ile uçuşlara başlıyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Bayer Leverkusen, Nice'yi 6-2 mağlup etti Artan vakalar sonrası İstanbul'a yeni tedbir mi geliyor? Bakan Koca, işareti verdi Twitter hesabı hacklenen Donald Trump'ın kullandığı şifre açığa çıktı Putin de Türkiye'nin kararlılığını anladı! Karabağ sözleri dengeleri değiştirecek cinsten Şehit Esma Çevik'in babaevine asılan bayrağa saldıran kadın kameralara yakalandı Azerbaycan ordusunun Karabağ'da esir aldığı Ermeni askerlerin görüntüsü yayınlandı 5 yaşındaki çocuğun boğazından canlı solucan çıkarıldı! Bir yıldır midesinde yaşıyormuş Ermenistan Savunma Bakanlığı yetkilisi: Azerbaycan ordusu bizden çok üstün, savaş tarihinde böyle bir durum yok