AA ekibi, İzyum'da Rus güçlerinin saldırılarında hasar gören eğitim binasını görüntüledi - Son Dakika

AA ekibi, İzyum'da Rus güçlerinin saldırılarında hasar gören eğitim binasını görüntüledi

23.09.2022 21:45

Rusya'nın, Ukrayna'ya karşı açtığı savaş devam ediyor.

Rusya'nın, Ukrayna'ya karşı açtığı savaş devam ediyor. Ukrayna ordusunun Rus güçlerinden geri aldığı ülkenin doğusundaki Harkiv bölgesine bağlı İzyum kentinde bir eğitim binasına Rus güçler tarafından zarar verildiği görüldü.

YORUMLAR
500
Brezilya, Meksika ve Arjantin, Rusya'nın Ukrayna'ya yönelik saldırılarını kınayan bildiriyi desteklemedi Brezilya, Meksika ve Arjantin, Rusya'nın Ukrayna'ya yönelik saldırılarını kınayan bildiriyi desteklemedi Rusya'dan, Fransa Büyükelçisi'ne 'Ukrayna'ya destek' uyarısı Rusya'dan, Fransa Büyükelçisi'ne 'Ukrayna'ya destek' uyarısı Cumhurbaşkanı Erdoğan: '(Rusya-Ukrayna savaşı) Esir takası kadar tahıl olayını da gübreyi de önemsiyoruz' Cumhurbaşkanı Erdoğan: '(Rusya-Ukrayna savaşı) Esir takası kadar tahıl olayını da gübreyi de önemsiyoruz'
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel AA ekibi, İzyum'da Rus güçlerinin saldırılarında hasar gören eğitim binasını görüntüledi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement