Rusya: Ukrayna'da esir olan 82 Rus askeri serbest bırakıldı - Son Dakika

Rusya: Ukrayna'da esir olan 82 Rus askeri serbest bırakıldı

31.12.2022 23:15

Otobüslere binen Rus askerleri Otobüsün hareket etmesi Rusya: Ukrayna'da esir olan 82 Rus askeri serbest bırakıldı MOSKOVA (AA) – Rusya Savunma Bakanlığı, Ukrayna'da esir tutulan 82 Rus askerinin serbest bırakıldığını bildirdi.

Otobüslere binen Rus askerleri

Otobüsün hareket etmesi Rusya: Ukrayna'da esir olan 82 Rus askeri serbest bırakıldı

MOSKOVA (AA) – Rusya Savunma Bakanlığı, Ukrayna'da esir tutulan 82 Rus askerinin serbest bırakıldığını bildirdi.

Bakanlıktan yapılan açıklamada, yürütülen müzakere süreci sonucunda Ukrayna'nın elinde esir bulunan 82 Rus askerinin serbest bırakıldığı, askerlerin, bakanlığın sağlık kurumlarında tedavi ve rehabilitasyonları için Rus hava kuvvetlerine ait uçakla Moskova'ya sevk edileceği belirtildi.

Açıklamada, serbest bırakılan tüm askerlere sağlık ve psikolojik durumları için gereken yardımların sağlandığı ifade edildi.

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Japonya Başbakanı Kishida'dan Ukrayna'ya sürpriz ziyaret Japonya Başbakanı Kishida'dan Ukrayna'ya sürpriz ziyaret Ukrayna'da Rusya ile ilgili isim ve sembollerin kullanımını yasaklama kararı Ukrayna'da Rusya ile ilgili isim ve sembollerin kullanımını yasaklama kararı ABD, Abrams tanklarının Ukrayna'ya daha kısa sürede teslim edilmesi için çalışıyor ABD, Abrams tanklarının Ukrayna'ya daha kısa sürede teslim edilmesi için çalışıyor

Son Dakika Güncel Rusya: Ukrayna'da esir olan 82 Rus askeri serbest bırakıldı - Son Dakika


Advertisement