Rüya Koçu Zehra Saygılı ile Rüya Semineri - Son Dakika

Rüya Koçu Zehra Saygılı ile Rüya Semineri

10.12.2016 23:04
Rüya Koçu Zehra Saygılı ile Rüya Semineri, System.String[]

CreAtolye bu sefer de sizler için üç saatlik gizemli bir seminer hazırladı.

CreAtolye bu sefer de sizler için üç saatlik gizemli bir seminer hazırladı. Rüyalarınızın rehberliğinde hayat yolunuza ışık tutmaya hazır mısınız?

Rüya yorumu insanlığın varoluşuyla birlikte başlayan bir süreç. Rüyanın uyandıktan sonraki yaşam üzerinde etkisini farkeden her uygarlık tarih boyunca kendi içinden kahinler çıkartarak bilimde, sanatta ve hayatın her alanında rüyalardan alınan ilhamlardan yararlanmışlar. Junk, insanları görkemli evlerde yaşayan ama bodrum katından nadiren çıkan varlıklar olarak tanımlar. Rüyalarımızda bodrumdan çıkıp aklımızın karanlık odalarında gezinmeye başlarız. Kasvetli odalara çıktığımız gibi ışıltılı odalarada çıkabiliriz. Bazı pencerelerden gördüğümüz manzaralar karşısında büyülenebiliriz. Bu odalarda pek çok manzarayla karşılaşabileceğimiz gibi pek çok insanlada karşılaşırız. Bazıları tanıdık bazıları değildir, kimi sevdiğimiz kimi sevmediğimiz kişilerdir ve hepsinin bize öğreteceği bir şeyler olduğunu söyler. Rüyalar, bizi gündelik hayatın sınırlandırıcı inanç ve davranışlarının ötesine taşıyarak, yaşamımızda yepyeni olasılıklar dizisi açar. Rüyalar sadece o anki  sorduğumuz soruların cevaplarını değil aynı zamanda bizi geliştirecek hayatımızı kolaylaştıracak şeylerinde ipuçlarını verirler. Rüyaların sembollerini okumayı öğrendikçe onların bize ne öğretmeye çalıştıklarını daha iyi anlarız. Eğer kendimizi gerçekten tanımak istiyorsak, ruhsal yanımızla bütünleşmeyi arzuluyorsak, yaşamımızın uyanık halde geçirdiğimiz kısmını, uykuda geçirdiğimiz kısmıyla birlikte incelememiz gerekir.

Eğitmen Hakkında

Zehra Saygılı

1980 yılında İstanbulda ünyaya gelen Saygılı, İşletme bölümünde Lisans, İnsan Kaynakları Yönetimi bölümünde Yüksek Lisans öğrenimi görmüş. Sekiz yıl kadar bankacılık sektöründe görev almış. Yaşadığı bazı deneyimler onu kendisini tanımaya ve varoluş amacını sorgulamaya yöneltmiş. Hayatın işaretlerini okumaya başlayınca, yaradılışına uygun olmayan her seçimin onu asıl amacına biraz daha yaklaştırdığını farketmeye başlamış. Sistemin işe yaradığını deneyimledikten sonra eğitim alarak o da bu mutluluğu başkalarının yaşaması için aracı olmaya karar vermiş ve profesyonel anlamda kendisini geliştirmek üzere Spiritüel Yaşam Koçluğu eğitimi almaya başlamış. Bunu; Kuantum Hipnoz, NLP Uygulayıcılık, Tekamül Kaynakları, Esma-ül Hüsna ile Ruhsal Okuma, Rüya Eğitmenliği Eğitimi, Reiki 1-2, Kuantum Dokunuş, İlahi Dokunuş Enerjisi, Ruh Beden Zihin Şifası Eğitimleri, Theta Healing Bilinçaltı Temizleme ve Simya Rehberliği Egitimleri izlemiş. Şu anda aktif olarak Rüya Koçluğu ve Eğitmenliği yapıyor, aynı zamanda Spiritüel Yaşam Koçluğu çalışmaları ile danışanlarının ruhsal ve dünyevi düzlemde ilerlemelerine rehberlik ediyor.

Rüya Koçu Zehra Saygılı ile Rüya Semineri

Kaynak: Etkinlik.io

Son Dakika Kültür Sanat Rüya Koçu Zehra Saygılı ile Rüya Semineri - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Malatya'da boş arsada çanta içinde bir bebeğin cansız bedeni bulundu Ankara'da öldürdüğü eski nişanlısının cesedini Sakarya TEM Otoyolu'na attı 6 aylık hamile kadın, koronavirüs nedeniyle yaşamını yitirdi Eşini tüfekle vuran kocanın "Haberim yokmuş gibi çek kanka" sözleri pes dedirtti Koronavirüs aşısını bulan Pfizer'in CEO'sundan bomba itiraf: Aşıdan sonra virüsün bulaştırıp bulamayacağından emin değiliz Son Dakika! Soylu'dan, Kılıçdaroğlu'nun "Takip ediliyorum" açıklamasına yanıt: Tamamen gündemi değiştirme çabası ve iftiradır Sokağa çıkma kısıtlaması Adanalıların kebap aşkına engel olamıyor Oyuncu Selahattin Taşdöğen, metrobüsteki güvenlik görevlileriyle tartışıp karakolluk oldu