Rüzgar Erkoçlar: Yapımcılar vefalı değil - Son Dakika

Rüzgar Erkoçlar: Yapımcılar vefalı değil

20.10.2019 16:30
Rüzgar Erkoçlar: Yapımcılar vefalı değil, System.String[]

İlgi Gövsa'nın yeni mekanı Mon Amour geçtiğimiz akşam bir davetle kapılarını açtı.

İlgi Gövsa'nın yeni mekanı Mon Amour geçtiğimiz akşam bir davetle kapılarını açtı.

BEBEĞİMİZ OLSUN İSTİYORUZ

Davete eşi Tuğba Erkoçlar ile katılan  Rüzgar Erkoçlar, evlat edinmeye gerek kalmadan eşi Tuğba Erkoçlar ile bebek sahibi olabileceklerini söyledi. Evliliklerinde ikinci senesini geçtiğimiz günlerde kutladıklarını belirten Erkoçlar, "Bizim çocuğumuz olabileceği için evlat edinmek ilk tercihimiz değil. Bu çok soruluyor, biraz araştırsınlar. Olmayacak bir şey değil… Hayırlısıysa doğru zamanda dünyaya gelsin" diyerek bebek konusuna açıklık getirdi.

YAPIMCILAR VEFALI DEĞİLLER

Dizilerde oynamak istediğini belirten Erkoçlar, "Bu konuda daha önce böyle bir şey konuşmadım ama 10 yaşından beri bu sektörün içerisindeyim. 33 yaşındayım. 26 yaşında bu yaşadığım süreçten dolayı oyunculuk adına durmam gerekti…Sektöre kırgın mıyım 'evet' kırgınım. Çünkü vefa olarak bakıldığı zaman 10 yaşından beri sektördeyim. Çocukluğumu vermişim. Lise mezuniyetimi, pazar günleri aile kahvaltılarım gibi birçok manevi şeyleri feda etmişim. Bunlara baktığın zaman yapımcılar benim kadar vefalı değiller. O yüzden kırgınım" diyerek sitem etti.

Gecede Özlem Yıldız, Ece Gürsel, Seçkin Piriler, Hatice, Nilay Dorsa, Nil Karataş, Rüzgar-Tuğba Erkoçlar ve Özge Özder ile eşi Sinan Güleryüz gibi bir çok ünlü isim katıldı.

Rüzgar Erkoçlar: Yapımcılar vefalı değil

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Rüzgar Erkoçlar: Yapımcılar vefalı değil - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (1)
  • Zeynep: Cinsiyet degistirince mesleğinde dışlanabilirsin.. Yerini koruyanlar da var ama zor bir durum.. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır

Son Dakika

Mesut Yılmaz'ın hayatındaki en acı olay! Oğlunun ölümünden sonra bir daha toparlanamadı Güne yükselişle başlayan altının gram fiyatı 501 liradan işlem görüyor Son Dakika! Mesut Yılmaz'ın vefatıyla ilgili hastaneden ilk açıklama: Yaklaşık 2 yıldır kanser tedavisi görüyordu Son Dakika! Azerbaycan'dan Ermenistan'a ağır darbe! Kıdemli albay öldürüldü Son Dakika! Eski Başbakan Mesut Yılmaz hayatını kaybetti Trafikte ilginç anlar: Motosikleti at sürer gibi 'kamçılayan' vatandaş cep telefonu kamerasına yansıdı Sokakta karşılaştığı eski eşi konuşmak istemeyince, not bırakıp camide kendini astı Didem Arslan Yılmaz, 30 yıldır eşine şiddet uygulayan adamı stüdyodan kovdu
10:07