Saadet Hanım" Giresun'da Sahnelenecek - Son Dakika

Saadet Hanım" Giresun'da Sahnelenecek

09.05.2017 13:58
Saadet Hanım" Giresun'da Sahnelenecek

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarının "Saadet Hanım" oyunu Giresun'da sanatseverlerle buluşacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarının "Saadet Hanım" oyunu Giresun'da sanatseverlerle buluşacak.

Ahmet Levent Pala'nın yazdığı Tolga Yeter'in yönettiği oyun, 11,12 Mayıs'ta saat 20.00'de Giresun Vahit Sütlaş Sahnesi'nde izlenebilecek.

Tenha bir banka şubesinde, öğle saatlerinde geçen oyunun konusu özetle şöyle:

"Emekli ilkokul öğretmeni Saadet Yurtlu, parasını çekmek için bankaya gelir. Bugün aynı zamanda oğlu Sermet'in de doğum günüdür ve oğlu için sürpriz bir doğum günü kutlaması planlamaktadır. Ancak bugüne dair sürprizleri olan sadece Saadet Hanım değildir ve birkaç dakika sonra bankada yaşanacaklar Saadet Hanım'ın bütün planlarıyla beraber hayatını da altüst edecektir."

Oyunda, Arda Alpkıray, Asrın Gurur Kuyucak, Cafer Alpsolay, Çağlar Ozan Aksu, Elyesa Çağlar Evkaya, Esen Koçer, Hazal Uprak, Müslüm Tamer, Nilgün Kasapbaşoğlu, Selim Can Yalçın, Serap Doğan, Şenay Bağ, Vildan Türkbaş ve Yeliz Şatıroğlu rol alıyor.

İBB, tepki çeken Müze Gazhane'deki duvar kağıtlarını kaldırdı İBB, tepki çeken Müze Gazhane'deki duvar kağıtlarını kaldırdı İstanbul'un En Renkli Koşusu Sona Erdi İstanbul'un En Renkli Koşusu Sona Erdi AK Parti Giresun Milletvekili Öztürk: 'Zeytinlik semti özgün haline dönüyor' AK Parti Giresun Milletvekili Öztürk: 'Zeytinlik semti özgün haline dönüyor'

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Saadet Hanım' Giresun'da Sahnelenecek - Son Dakika


Advertisement