Saadet Partisi Edirne Mahalli İdareler Başkanı Tekin Açıklaması - Son Dakika

Saadet Partisi Edirne Mahalli İdareler Başkanı Tekin Açıklaması

22.12.2016 12:03
Saadet Partisi Edirne Mahalli İdareler Başkanı Tekin Açıklaması, System.String[]

Saadet Partisi Edirne Mahalli İdareler Başkanı, İl Başkan Yardımcısı Sinan Tekin, Edirne'nin huzurunu bozmaya kimsenin hakkı olmadığını belirtti.

Saadet Partisi Edirne Mahalli İdareler Başkanı, İl Başkan Yardımcısı Sinan Tekin, Edirne'nin huzurunu bozmaya kimsenin hakkı olmadığını belirtti.

Tekin yaptığı yazılı açıklamada, Edirne'nin bir huzur şehri olduğunu ancak son günlerde Şeyh Bedrettinle gündeme getirildiğini belirtti.

Huzuru bozmaya kimsenin hakkı olmadığını aktaran Tekin şunları kaydetti:

"Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan sürekli gereksiz ve faydasız konuları gündeme getirerek, belediye hizmetlerindeki beceriksizliklerini, yetersizliklerini örtmeye çalışmaktadır. Recep Gürkan, belediyenin temel hizmetleri konusunda sınıfta kalmıştır.

Edirne bir serhat şehridir. Sınır şehirlerinde yaşayanların hassasiyetleri yüksek olur. Vatandaşlarımızın vatanına, milletine ve devletine olan sevgisi en üst düzeydedir. Devletimiz 15 Temmuz darbe girişimi sonrasında tüm terör örgütleriyle amansız bir mücadeleye girişmiştir.

Dolayısıyla, birlik ve beraberliğimizin sımsıkı olması gereken bir dönemden geçiyoruz. Böyle bir ortamda, ortak paydalarımız üzerinden yürüyerek faydalı işler yapmak yerine gereksiz konuları polemik malzemesi yapmak doğru değildir. Sayın belediye başkanını, belediye hizmetlerinde çağdaş normları yakalama konusunda gayret sarf etmeye, polemik konusu olabilecek söylemlerden ve uygulamalardan vazgeçmeye davet ediyoruz."

Saadet Partisi Edirne Mahalli İdareler Başkanı Tekin Açıklaması

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Saadet Partisi Edirne Mahalli İdareler Başkanı Tekin Açıklaması - Son Dakika


Son Dakika

Masumlar Apartmanı'nın 6. bölüm final sahnesi izleyicileri ekrana kilitledi Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Manchester United, deplasmanda Paris Saint Germain'i 2-1 mağlup etti Ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı! Yeni imajı herkesi şoke etti Ermenistan'dan bir PKK taktiği daha! Sınır bölgesine Rus bayrakları diktiler Prof. Dr. Naci Görür, İstanbul depreminde riskli bölgeleri açıkladı: Haliç'ten başlayıp Silivri'ye giden 10 km içindeki kuşak çürük İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Doğuş'un gazeteci eşi Xosqedem Hidayetgizi, Karabağ cephesine gitti