Son Dakika Haberleri: Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Çelik, Partilerine Yetki Verilmesi Halinde İşçi ve Memurun Yine...

Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Çelik, Partilerine Yetki Verilmesi Halinde İşçi ve Memurun Yine...

8 yıl önce

Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Nurettin Çelik, partilerine gereken yetkinin verilmesi halinde işçi ve memurun gereken önemi göreceğini ileri sürdü.

Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Çelik, Partilerine Yetki Verilmesi Halinde İşçi ve Memurun Yine..., System.String[]

Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Nurettin Çelik, partilerine gereken yetkinin verilmesi halinde işçi ve memurun gereken önemi göreceğini ileri sürdü.


Birleşik Metal İş Gebze Şubesini ziyaretinde yaptığı konuşmada Çelik, hükümetin işçi ve memurlara gereken önemi vermediğini savundu. Partilerinin hükümet ortağı oldukları dönemde işçi ve memura öncelik verdiklerini belirten Çelik, partilerine gereken yetkinin verilmesi halinde işçi ve memurun yine gereken önemi göreceğini kaydetti.


Birleşik Metal İş Sendikası Gebze Şube Başkanı Necmettin Aydın da, "Avrupa ülkelerinin Türkiye'de cirit attıkları gözler önünde. Çözüm iktidarın elinde. Bunun yanı sıra Türkiye'de sosyal düzensizlik de diz boyu. Biz yeteri kadar sesimizi duyuramıyoruz. Medyanın önünde yeteri kadar bulunamıyoruz. Türkiye'nin en büyük sıkıntısı siyasi partilerden kaynaklanıyor. Sendika olarak ülkemizin kalkınması adına elimizden gelen her şeyi yapacağız" diye konuştu.


- KOCAELİ

Haber Yayın Tarihi: 29.01.2012 04:19 Kaynak: AAEditörün hatası, Fatih Portakal'a özür üstüne özür diletti
PKK tarafından 4 yıl önce kaçırılan asker, ailesine mektup gönderdi Bebek dünyaya gelince ortaya çıktı! Mide bulandıran tecavüz iddiası