Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak: "Yeni Anayasa Yapmak Bizim İşimizdir, Milli Görüşün İşidir" - Son Dakika

Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak: "Yeni Anayasa Yapmak Bizim İşimizdir, Milli Görüşün İşidir"

01.01.2012 10:00
Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak:

"Yeni anayasa yapmak bizim işimizdir, milli görüşün işidir" dedi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak,

"Yeni anayasa yapmak bizim işimizdir, milli görüşün işidir" dedi.

İlçeye gelen Mustafa Kamalak, Saadet Partisi ilçe teşkilatı tarafından düzenlenen "Yeni yılda yeni anayasa" konulu konferansa katıldı.

Belediye Düğün Salonu'nda düzenlenen konferansta konuşan Kamalak, darbe ürünü olan anayasanın yamalı bohça olduğunu ve bir an önce değiştirilmesi gerektiğini belirterek, "Milleti kandırmayın. Dürüstçe anayasa yapın, samimi olun biz sizi alkışlarız. Ama bunlar yapamazlar, bunlar bu kadar samimi ve dürüst değiller. İnşallah biz yanılırız ama yapamayacaklarını biliyoruz. Yeni anayasa yapmak bizim işimizdir, milli görüşün işidir" ifadelerini kullandı.

Konferansa, Saadet Partisi Bursa İl Başkanı Sait Terzioğlu, il yöneticileri, Gemlik İlçe Başkanı Sedat Özmen, çok sayıda yönetici ile siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu üyeleri katıldı.

- BURSA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak: 'Yeni Anayasa Yapmak Bizim İşimizdir, Milli Görüşün İşidir' - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Ankara'da doğalgaz patlaması: 3 yaralı Hatay'da dün başlayan orman yangını sürüyor Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Salgın nedeniyle Sakarya'daki tüm hastanelerde acil olmayan ameliyatlar durduruldu Ünlü model Emily Ratajkowski çırılçıplak hamilelik pozu verdi Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar