Saadet Partisi Konya İl Divan Toplantısı - Son Dakika

Saadet Partisi Konya İl Divan Toplantısı

22.03.2015 17:56
Saadet Partisi Konya İl Divan Toplantısı, System.String[]

Saadet Partisi Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Hasan Hüseyin Öz, "Seçmenin yüzde 40'ı kararsızdır.

Saadet Partisi Yüksek Disiplin Kurulu  Üyesi Hasan Hüseyin Öz, "Seçmenin yüzde 40'ı kararsızdır. Çünkü destekleyeceği partinin barajın altında kalma riski vardır. Ey kardeşlerim oyunuzu Saadet Partisi'ne verin" dedi.

Öz, partisinin Konya İl Divan Toplantısında, Saadet Partisi'nin belirli bir program dahilinde sürekli çalıştığını söyledi.

Seçime her zaman hazır olduklarını anlatan Öz, seçim sisteminin demokratik olmadığını savundu.

Öz, seçimlerde halk iradesinin parlamentoya yansımadığını öne sürerek, şunları kaydetti:

"Partiler eşit şartlarda yarışa girmiyor, yüzde 10 barajı uygulanıyor. Seçmenin yüzde 40'ı kararsızdır. Çünkü destekleyeceği partinin barajın altında kalma riski vardır. Ey kardeşlerim oyunuzu Saadet Partisi'ne verin. Barajları ve bu köle düzenini yıkın. Bazıları tek partinin istikrar olduğunu kafalara işliyor. Fakat 2-3 parti ile de devlet istikrarlı yönetilebilir, bunun örnekleri var. Partiler eşit şartlarda seçime girmiyor. Hazine'den AK Parti, CHP ve MHP yüksek oranlarda para yardımı alıyor. Bu paralar ile seçimlerde tüm tanıtım faaliyetleri yapılabilir. Hatta şimdiden başladılar. Tüm televizyonlarda, reklamlarda bu partiler var. Buna demokrasi denemez."

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Saadet Partisi Konya İl Divan Toplantısı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kısıtlamaya uymayan kardeşler terör estirdi: 3 polis yaralı Ellen Page transeksüel olduğunu açıkladı, Elliot ismini aldı Emre Bol'dan Diagne'yle ilgili çirkin yorum: Ülkesinde timsah yiyordu, Türkiye'de topçu oldu Yeni pozlarını paylaşan Hadise'ye beğeni üstüne beğeni yağdı Koronadan daha tehlikeli! Biyoteröristler, virüsler üzerinde çalışan biyologların bilgisayarlarına saldırı gerçekleştirebilir "Millet İttifakı'nın çatı adayı kim olsun?" anketinde ilk iki sırada İmamoğlu ve Yavaş var Yasak aşkın ortaya çıkmaması için ölen sevgilisini giydirip kapı önüne bıraktı Müge Anlı dehşete düştü! Anne, 6 aylık bebeğini tandırda diğerini de boğarak öldürdü