Son Dakika Haberleri: Sabah Programlarında Sergilediği Ateşli Danslar Almeda Abazi'nin Hayatını Değiştirdi

Sabah Programlarında Sergilediği Ateşli Danslar Almeda Abazi'nin Hayatını Değiştirdi

2 yıl önce

Şimdilerde Tolgahan Sayışman ile evli olan Arnavut güzel Almeda Abazi'nin Türk insanı ile tanışma hikayesi sabah programlarında sergilediği cesur danslara dayanıyor.

Sabah Programlarında Sergilediği Ateşli Danslar Almeda Abazi'nin Hayatını Değiştirdi, System.String[]

Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman ile evlendikten sonra sırra kadem basan Almeda Abazi'nin kaderi, konuk olduğu programlarda sergilediği dans performanslarıyla değişmişti.

ÜÇ GÜZELLİK YARIŞMASINDA KRALİÇE SEÇİLDİ

1992 yılında Arnavutluk'ta dünyaya gelen Almeda Abazi, katıldığı 3 güzellik yarışmasında da kraliçe seçilerek Miss Tiran, Miss Albania ve 2008 yılında Miss Globe Kainat Güzeli ödüllerini kazandı.

DANS FİGÜRLERİ HAYATINI DEĞİŞTİRDİ

Güzelliği ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Almeda Abazi'nin Türk insanı ile tanışma hikayesi de bir hayli ilginç. Ece Erken gibi isimlerin sunduğu sabah programlarına konuk olan Abazi, sergilediği dans performanslarıyla herkesi kendine hayran bırakmıştı.

VİDEOSUNU MİLYONLAR İZLEDİ

Arnavut güzelin konuk olduğu programlarda sergilediği dans figürleri sosyal paylaşım sitesi Youtube de milyonlarca kişi tarafından izlendi, izlenmeye de devam ediyor.

Haber Yayın Tarihi: 16.11.2017 02:56 

YORUMLAR


17 Ağustos depremini bilen Prof. Ercan, büyük İstanbul depremi için tarih verdi Gölde cinsel ilişkiye giren çifti polis zorla sudan çıkardı! Olay cep telefonu kamerasına kaydedildi Antalya'da Akdeniz fokunun ağzında parçalanmış vatoz bağlığını gören vatandaşlar dehşete düştü!