Sabiha Gökçen'de 10 Kasım anma töreni - Son Dakika

Sabiha Gökçen'de 10 Kasım anma töreni

10.11.2020 10:24
Sabiha Gökçen'de 10 Kasım anma töreni, System.String[]

Sabiha Gökçen Havalimanı'nda saatler 09.05'i gösterince hayat durdu.

Sabiha Gökçen Havalimanı'nda saatler 09.05'i gösterince hayat durdu.Ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 82'nci yılında anma töreni düzenlendi. Tören için giden yolcu dış hatlar sergi alanına Atatürk büstü konulup, Türk Bayrakları asıldı.

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'nda Ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 82'nci yılında anma töreni düzenlendi. Tören için giden yolcu dış hatlar sergi alanına Atatürk büstü konulup, Türk Bayrakları asıldı. Tören kapsamında saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı söylendi.

Sabiha Gökçen Havalimanı'nda düzenlenen törene, Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan sorumlu Vali Yardımcı Necip Çakmak, Sabiha Gökçen Havalimanı Emniyet Şube Müdürü Nilgün Selvi, HEAŞ Genel Müdürü Hüseyin Sağlam, İSG CEO'su Ersel Göral ile çok sayıda üst düzey yönetici, havalimanı çalışanları ve yolcular katıldı.

Saat 09.05'te Sabiha Gökçen Havalimanı'nda sirenler çalarken, katılımcılar bir dakikalık saygı duruşunda bulundu. Ayrıca Sabiha Gökçen Havalimanı İşletmecisi İSG, sosyal medya hesaplarından videolu bir mesaj paylaştı.


Sabiha Gökçen'de 10 Kasım anma töreni
Sabiha Gökçen'de 10 Kasım anma töreni
Sabiha Gökçen'de 10 Kasım anma töreni
Sabiha Gökçen'de 10 Kasım anma töreni

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Sabiha Gökçen'de 10 Kasım anma töreni - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Marketlere yeni düzenleme geliyor: Bazı sebze ve meyveler sadece kapalı alanlarda satılacak, seçmece olmayacak Kısıtlamada kapalı olması gereken restoranda arkadaşlarıyla kaz yiyen Tanju Çolak'ın paylaşımı tepki çekti Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kafe ve restoranlar için destek müjdesi: 40 bin liraya kadar ödeme yapacağız Son Dakika! Siyasette "Militan" tartışması büyüyor! Erdoğan böyle seslendi: Herkes dava açsın Pompalıyla karnından vurulan genç, babasının mezarı başında ölü bulundu Grup toplantısına Akşener'in Perinçek'e taktığı isim damga vurdu: Cinping Perinçek, Erdoğan'ı da Bahçeli'yi de esir almış Kız arkadaşını cinsel ilişki sonrası spermini çalmaya çalışırken yakaladı Fenerbahçe, Porto'nun forveti Moussa Marega ile her konuda anlaştı