Sabit Kanca: Son Soru Filmi - Son Dakika

Sabit Kanca: Son Soru Filmi

19.11.2019 16:58
Sabit Kanca: Son Soru Filmi, System.String[]

Sabit Kanca: Son Soru filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Sabit Kanca: Son Soru filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Sabit Kanca serisinin üçüncü filminin yönetmen koltuğunda Nuri Yıldız oturuyor. Senaryosunda Bilal Akçay'ın imzası bulunan filmde başrollerde İsmail Baki Tuncer, Zerrin Sümer, Fırat Sobutay, Metin Yıldız, Barbaros Dikmen ve Murat Özsoy yer alıyorlar.

Yönetmen: Nuri Yıldız

Senaryo: Bilal Akçay

Oyuncular: İsmail Baki Tuncer, Zerrin Sümer, Fırat Sobutay, Metin Yıldız, Barbaros Dikmen, Murat Özsoy

Filmin Türü: Komedi

Orijinal Adı: Sabit Kanca: Son Soru

Yapımcı Firma: Filmod Yapım

Yapım Yılı: 2020

Yapım Ülkesi: Türkiye

Orijinal Dili: Türkçe

Dağıtıcı Firma: TME (The Moments Entertainment)

Vizyon Tarihi: 06.03.2020

Sabit Kanca: Son Soru Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

Sabit Kanca: Son Soru Filmi

- Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Sabit Kanca: Son Soru Filmi - Son Dakika


Son Dakika

Erol Bulut, taraftarı üzecek haberi verdi: Samatta 4 hafta sahalardan uzak kalacak Eski Ermenistan Başbakanı Bagratyan: Paşinyan'ın korkaklığı yüzünden kaybettik, ordumuzun yüzde 80'i yok oldu İstanbul için dikkat çeken koronavirüs araştırması: 10 kişiden yalnızca 3'ü kısıtlama istiyor Bakan Koca'nın alarma veren iller arasında gösterdiği Edirne'de sık sık anons yapılıyor Güne yükselişle başlayan altının gram fiyatı 463 liradan işlem görüyor Son Dakika! Akıncı Üssü Davası'nda; sivil imamlar ve Ankara'yı bombalayan pilotlar 79'ar kez ağırlaştırılmış müebbet hapse çarptırıldı Sorumsuz anne-baba, 6 aylık bebeğin ölümüne sebep oldu! Susuzluktan can vermiş Önce annesinin dostu sonra da erkek arkadaşı istismar etti! En acısı da annesini hiçbirine inandıramadı