Son Dakika Haberleri: Sabri eşi Yağmur Sarıoğlu ile boşanacakları iddialarına yanıt verdi

Sabri eşi Yağmur Sarıoğlu ile boşanacakları iddialarına yanıt verdi

28 gün önce

Galatasaraylı eski futbolcu Sabri Sarıoğlu, eşi Yağmur Sarıoğlu ile aralarında sorunlar olduğu ve boşanacakları iddialarını yalanladı.

Sekiz yıllık evli olan Sabri Sarıoğlu-Yağmur Sarıoğlu çiftinin evliliklerinde sıkıntılar yaşadığı iddia edildi. Yağmur Sarıoğlu'nun Instagram hesabından eşiyle olan fotoğrafları silmesi dedikoduları alevlendirdi. Sabri Sarıoğlu konuyla ilgili 2. Sayfa programına konuştu.

Nişantaşı'nda görüntülenen futbolcu, "Ben böyle şeyleri konuşmayı sevmiyorum. Öyle de bir şey yok. Şu an eşimle buluşacağım zaten" dedi.

YAĞMUR SARIOĞLU DA YALANLAMIŞTI

Yağmur Hanım, eşiyle boşanma dedikodularını için açıklama yapmıştı: "Sosyal medya hesabımı kapatınca 'Boşanıyorlar' diye haberler çıktı. Bu yüzden hesabı açmak zorunda kaldım. Biz boşanmadık, birbirimizi seviyoruz."

Sabri eşi Yağmur Sarıoğlu ile boşanacakları iddialarına yanıt verdi
Sabri'nin eşi Yağmur Sarıoğlu'ndan boşanma açıklaması

Babel'den Fatih Terim'i çıldırtan istek

Fenerbahçe'den Renato Sanches bombası!

Ergin Ataman, final maçında neden oturduğunu açıkladı!

Haber Yayın Tarihi: 26.06.2019 11:40 

YORUMLAR


Gölde cinsel ilişkiye giren çifti polis zorla sudan çıkardı! Olay cep telefonu kamerasına kaydedildi Tarlasını süren çiftçinin traktörüne 200 yıllık tahıl ambarı takıldı Festivalde, horon oynayan kadınları elle taciz eden sapık, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı