Son Dakika Haberleri: Sabri Sarıoğlu: Teklif Olursa Para Konuşmam

Sabri Sarıoğlu: Teklif Olursa Para Konuşmam

4 ay önce

Galatasaray'a geri döneceği yönünde çıkan haberlerin ardından Sabri Sarıoğlu, "Şu anda teklif yok ama olursa hiç para konuşmadan imzayı atarım" dedi.

UEFA, Şampiyonlar Ligi için bildirilecek 21 kişilik kadroda en az 4 yerli ( Türkiye'de doğup, burada yetişmiş) ve 1 tane alt yapıdan çıkmış oyuncu bulundurma şartı getirdi.

GALATASARAY'A DÖNMESİ GÜNDEME GELDİ

Kadrosundakı yerli oyuncuların birçoğu gurbetçi olan sarı-kırmızılı takımda, kontenjanı doldurmak için Sabri Sarıoğlu'nun yuvaya geri dönmesi gündeme geldi.

Konuyla ilgili konuşan 34 yaşındaki Sabri Sarıoğlu, "Şu anda bana gelen bir teklif yok. Ancak gelirse para pul dahi konuşmam. Yetiştiğim kulüpte futbol hayatımı noktalamayı seve seve isterim" dedi. Göztepe ile sözleşmesi biten Sabri'nin bonservisi de elinde.

TARAFTAR NE TEPKİ VERİR!

Fatih Terim daha önce Sabri için 'Ben olsam göndermezdim' demişti. Yönetimin Reyiz'deki tek endişesi taraftar tepkisi. Ancak transferin gerçekleşmesi halinde Terim'in 'arayı' bulacağı düşünülüyor...


YORUMLAR


Ürdün'de Geliri 25 Bin Dolardan Az Olan Bir Aile Vergi Ödemeyecek Son Dakika! ABD'den Gelen Brunson Açıklaması Doların Ateşini Düşürdü

Erzurumspor'un Yeni Yıldızı Lennart Thy, FIFA Fair-Play Ödülünü Kazandı