Saçına Oynayan Kazansın - Son Dakika

Saçına Oynayan Kazansın

05.05.2012 10:14
Saçına Oynayan Kazansın

"Axe Hair" ürünleriyle yıkayan ve şekillendiren erkekleri, dünyanın en ateşli ve karşı konulmaz futbol takımıyla aynı sahada buluşturuyor.

Yeni erkek saç bakım serisiyle karşı konulmaz saçlara sahip erkeği yaratan Axe, Türkiye'de bir ilke imza atarak saçlarını "Axe Hair" ürünleriyle yıkayan ve şekillendiren erkekleri, dünyanın en ateşli ve karşı konulmaz futbol takımıyla aynı sahada buluşturuyor. Saçına ve futbol yeteneğine güvenenlerin, dünyanın en çekici takımına karşı oynayabilmek için www.facebook.com/axeetkisi sayfasına girmeleri yeterli.

Her saç şekline göre ayrı bir şekillendirici ve saç şampuanıyla erkeğe özel kişisel saç bakım sunan Axe Hair ürünleri, eşi benzeri görülmemiş bir projeye de imza atıyor. Axe Hair, yeni saç bakım serisiyle karşı konulmaz ve dokunulası saçlara sahip olacak erkekleri dünyanın en karşı konulmaz ve ateşli futbol takımıyla gerçekleşecek büyük bir derbide buluşturuyor. Karşı konulmaz saçlara sahip Axe Hair erkeklerinden oluşturulacak takım, 2 Haziran Cumartesi günü dünyanın en ateşli kadın futbol takımıyla karşı karşıya gelecek.

26 Nisan'dan itibaren www.axeetkisi.com adresine giren ya da facebook.com/axeetkisi sayfasından tüm erkekler saçlarının en etkileyici halleriyle çekilmiş fotoğraflarını siteye yükleyerek başvuruda bulunabilecekler. 20 Mayıs'ta yapılacak seçimler sonunda, 6 şanslı Axe Hair erkeği, dünyanın en ateşli kadın futbol takımına karşı mücadele etme şansı kazanacak.

Saçlarda Axe etkisi: Sadece erkeklere özel

Axe'ın yeni saç bakım serisinde 300 ve 600 ml boylarda satışa sunulan şampuan serisi; Günlük Bakım, Kepeğe Karşı Etkili, Ferahlatıcı Bakım, Yoğun Arındırıcı Bakım ve Dark Temptation seçenekleriyle farklı saç yapısına sahip erkekleri düşünerek onlara ilk defa ihtiyaç duydukları farklı çözüm seçenekleri sunuyor. Saç şekillendirici ürünlerse ilk defa saçın son görünümüne göre kategorize edilmiş ürün seçenekleriyle satışa sunularak genç erkeklerin istedikleri saç şekline kolayca sahip olabilmelerini sağlıyor. Axe Hair saç şekillendiriciler; saçlarında doğal ve dağınık bir görünüme sahip olmak isteyenler için Messy, iddialı ve keskin hatlı bir görünümü tercih edenler için Clean Cut, dik saçlar içinse Spiked Up seçenekleriyle üçe ayrılıyor.

300 ml Şampuan: 7.95

600 ml Şampuan: 12.95

75 ml Saç Şekillendirici: 10.95

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500
'Türkiye-Fransa Dostluk Konseri' düzenledi 'Türkiye-Fransa Dostluk Konseri' düzenledi AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, canlı yayında soruları yanıtladı Açıklaması AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, canlı yayında soruları yanıtladı Açıklaması Bulgaristan'ın geri ittiği 1 göçmen donarak öldü, donmak üzere olan 1 göçmen hastaneye kaldırıldı Bulgaristan'ın geri ittiği 1 göçmen donarak öldü, donmak üzere olan 1 göçmen hastaneye kaldırıldı

Son Dakika Güncel Saçına Oynayan Kazansın - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement