Sad'dan Konya Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yüksek'e Ziyaret - Son Dakika

Sad'dan Konya Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yüksek'e Ziyaret

12.01.2012 13:20
Sad'dan Konya Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yüksek'e Ziyaret, System.String[]

Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi'nin Konya Üniversitesi bünyesine katılmasından sonra, Konya Üniversitesi'nde Rektör yardımcılığına getirilen Prof.Dr.Tahir Yüksek'e genel merkezi Konya'da bulunan Siyaset Akademisi Derneği (SAD) Genel Başkanı İsa Çelik ve Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan bir heyet hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi'nin Konya Üniversitesi bünyesine katılmasından sonra, Konya Üniversitesi'nde Rektör yardımcılığına getirilen Prof. Dr. Tahir Yüksek'e genel merkezi Konya'da bulunan Siyaset Akademisi Derneği (SAD) Genel Başkanı İsa Çelik ve Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan bir heyet hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Yüksek'i makamında ziyaret eden Çelik, derneklerinin hiçbir siyasi partiye bağlı olmadığını, bütün siyasi partilere eşit mesafede olduklarını belirtti.

Çelik, amaçlarının işini bilen, memleketine, milletine hizmet edecek siyasetçilerin yetiştirilmesi konusunda eğitim vermek olduğunu bildirdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yüksek ise derneğin faaliyet amacının memleketimiz ve insanlarımız için çok önemli olduğunu ve bu tür oluşumların desteklenmesi gerektiğini söyledi.

- KONYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Sad'dan Konya Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yüksek'e Ziyaret - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi Dünya Sağlık Örgütü, kuzey yarımküredeki vaka artışıyla ilgili liderlere "acil eylem" çağrısında bulundu ABD'den S-400 testi için Türkiye'ye tehdit gibi sözler: Başka işbirliklerine engel olmaya devam ediyor Hadise ve Kaan Yıldırım, ailelerinin onay vermesiyle evlilik kararı aldı "Evde ek iş" tuzağına düşmeyin! Yüzlerce kişi mağdur oldu 82 yıl önce kurulan Ümraniyespor, ismini değiştirdi Bekçi, trafikte üzerine tüfekle yürüyen kişiyi vurarak durdurdu Bursa'da "damsız" girme kavgası cinayetle bitti