Sadakatsiz'de Mert karakterini canlandıran Eren Vurdem diziye veda etti - Son Dakika

Sadakatsiz'de Mert karakterini canlandıran Eren Vurdem diziye veda etti

28.01.2021 10:56

Kanal D'nin fenomen dizisi Sadakatsiz'de sürpriz bir ayrılık yaşandı. Dizinin ana karakterlerinden biri olan Mert'i canlandıran oyuncu Eren Vurdem, diziye veda etti. Macerasının son bulduğunu izleyiciye sosyal medya hesabından duyuran oyuncu, "Sizlerden bol küfür yedim. Demek ki karakter amacına ulaşmış." dedi.

Çarşamba akşamları izleyiciyi ekran başına kilitleyen dizi, dün akşam yayınlanan 15. bölümüyle seyircisiyle buluştu. Dizide eşi Bahar'ı sık sık aldatan Mert karakterine hayat veren Eren Vurdem, son bölümle birlikte senaryo gereği diziye veda etti. Dizinin orijinali olan 'Doctor Foster'de olduğu gibi Sadakatsiz'de de bu karakterin, dizideki hikayesi sona erdi.

Sadakatsiz'de Mert karakterini canlandıran Eren Vurdem diziye veda etti

EREN'DEN VEDA PAYLAŞIMI

Kişisel sosyal medya hesabından hem hayranlarına hem Sadakatsiz'e veda eden Eren Vurdem ayrılık paylaşımında; "Sevgili ve değerli izleyicilerimiz, hikaye gereği orijinalinde olduğu gibi Mert karakterine veda ediyoruz... Sizlerden bol küfür yedim. Demek ki karakter amacına ulaşmış. Umarım bu karakterle insanların içine ve düşüncelerine ayna tutup olanlarda bir farkındalık hissettirmişimdir. Sizleri çok seviyorum. Bu işimde de beni yalnız bırakmadınız, iyi ki varsınız. Tüm ekip ve yapım arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Başka hikayelerde, en yakın zamanda buluşmak dileğiyle sağlıcakla kalın.'' ifadelerini kullandı.

Sadakatsiz'de Mert karakterini canlandıran Eren Vurdem diziye veda etti
Sadakatsiz'de Mert karakterini canlandıran Eren Vurdem diziye veda etti

Son Dakika Magazin Sadakatsiz'de Mert karakterini canlandıran Eren Vurdem diziye veda etti - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (5)
  • ayşe: Dizilerde kötü örnek olacak hiçbir şey olmasa o dizi çocuklar için olurdu. Gerçek hayatta olan iyi kötü şeyleri konu edinmeleri çok normal. Dizilerin yetişkinlerin ahlakını bozabileceğine inanmıyorum, herkesin karakterine ve vicdanına bağlı yaptığı hareketler. Çocuklar kötü etkilenebilir ama zaten aklı olan çocuğuna bu diziyi seyrettirmez. Cevap Yaz 4 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Abdurrahim Albayrak'tan Mostafa Mohamed açıklaması: 20 milyon versinler alamazlar Boğularak öldürülen kızın acılı babası: Katil benimle birlikte Ayşe'yi aradı, para vermeyi bile düşündüm Karadeniz kırmızı alarm veriyor! Vaka haritasındaki "çok yüksek riskli" 19 yerleşim yeri karantinada Sahte şeyh mahkemeyi etkilemek için 14 yeni tanık getirtti, hakim sayıyı fazla bulup duruşmayı erteledi Son Dakika! Erdoğan'dan "Normalleşme hangi illerden başlayacak?" sorusuna yanıt: Pazartesi günü değerlendireceğiz Kerimcan Durmaz, 'Peşimde' şarkısının klibinde kadın kılığına girip Sharon Stone pozu verdi Kerestelerin altında kalıp ölen kardeşinin yüzüne son kez bakıp gözyaşı döktü "Erkeklerin görüntülerini mi izliyorsun?" diyerek eşini yumrukladı