Şafak Vakti Bölüm 2", TV'de İlk Kez D-Smart'ta - Son Dakika

Şafak Vakti Bölüm 2", TV'de İlk Kez D-Smart'ta

22.03.2013 12:15
Şafak Vakti Bölüm 2

Türkiye'nin önde gelen dijital yayın platformu D-Smart, TV'de ilk filmleri sinema severlerle buluşturmaya devam ediyor.

Destansı Finaliyle "Alacakaranlık Efsanesi

Tüm dünyada ve Türkiye'de milyonlarca hayrana ulaşan ve hasılat rekorları kıran ALACAKARANLIK serisinin son filmi  "ALACAKARANLIK EFSANESİ: ŞAFAK VAKTİ BÖLÜM 2",  TV'de ilk kez 24 Mart Pazar günü saat 21.00 'de D-Smart 5. Kanal Smart SineGold ve Smart SineGold HD'de izleyicilerle buluşacak.

Türkiye'nin önde gelen dijital yayın platformu D-Smart, TV'de ilk filmleri sinema severlerle buluşturmaya devam ediyor.

Tüm dünya ve Türkiye'de hasılat rekorları kıran,  ALACAKARANLIK serisinin son filmi "ALACAKARANLIK EFSANESİ: ŞAFAK VAKTİ BÖLÜM 2"de heyecan doruğa  çıkıyor.  Serinin son  filminde   Bella ve Edward'ın kızı Renesmee doğduktan sonra, Cullen'lar Renesmee'yi ve tüm aileyi Volturi ile karşı karşıya getirecek bir yanlıştan korumak için diğer vampir klanlarını bir araya getirme çabasına girerler.

Film Tarih Saat Kanal

ALACAKARANLIK EFSANESİ: ŞAFAK VAKTİ BÖLÜM 2 24 Mart Pazar 21.00 5. Kanal Smart SineGold/ Smart SineGold HD

Künye:

Yönetmen: Bill Condon

Senaryo: Melissa Rosenberg

Oyuncular: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner, Billy Burke, Peter Facinelli, Elizabeth Reaser, Kellan Lutz, Nikki Reed, Jackson Rathbone, Ashley Greene ile Michael Sheen ve Dakota Fanning

Yapımcılar: Wyck Godfrey, Karen Rosenfelt ve Stephenie Meyer

Süre: 115 dk

İthalat: Fida Film

Dağıtım: Tiglon

Konu: Efsanenin son filminde heyecan doruğa çıkıyor. Bella and Edward'ın kızı Renesmee doğduktan sonra, Cullen'lar Renesmee'yi ve tüm aileyi Volturi ile karşı karşıya getirecek bir yanlıştan korumak için diğer vampir klanlarını bir araya getirme çabasına girerler.

Şafak Vakti Bölüm 2 , TV'de İlk Kez D-Smart'ta

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Şafak Vakti Bölüm 2', TV'de İlk Kez D-Smart'ta - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 12 Mayıs günü koronavirüs nedeniyle 232 kişi vefat etti, 13 bin 29 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Türkiye'de 12 Mayıs günü koronavirüs nedeniyle 232 kişi vefat etti, 13 bin 29 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Yarından itibaren sağlık çalışanlarının eşleri aşılanmaya başlanacak Son Dakika: Yarından itibaren sağlık çalışanlarının eşleri aşılanmaya başlanacak Fatih Terim futbolcularını Ahmet Nur Çebi'nin sözleriyle motive ediyor Fatih Terim futbolcularını Ahmet Nur Çebi'nin sözleriyle motive ediyor İngiliz şarkıcı Dua Lipa'dan Filistinlilere destek paylaşımı İngiliz şarkıcı Dua Lipa'dan Filistinlilere destek paylaşımı Dünyanın en büyük ikinci canlı türüydü! Savaş gemisinin gövdesinden 2 ölü fin balinası çıkarıldı Dünyanın en büyük ikinci canlı türüydü! Savaş gemisinin gövdesinden 2 ölü fin balinası çıkarıldı İddaa, şampiyonluk oranlarını güncelledi! Fenerbahçe'ye verilen oran hayrete düşürdü İddaa, şampiyonluk oranlarını güncelledi! Fenerbahçe'ye verilen oran hayrete düşürdü Nezen Germiyen cinayetinde kilit isim Ahmet Taşkın'ın arkadaşı konuştu: Bana öldürdüğünü itiraf etti Nezen Germiyen cinayetinde kilit isim Ahmet Taşkın'ın arkadaşı konuştu: Bana öldürdüğünü itiraf etti Cansız bedeni 4 yıl önce çıplak halde ormanda bulunmuştu! Korkunç cinayeti yıllar sonra sperm örneği aydınlattı Cansız bedeni 4 yıl önce çıplak halde ormanda bulunmuştu! Korkunç cinayeti yıllar sonra sperm örneği aydınlattı
Advertisement