Son Dakika Haberleri: Safranbolu Belediye Başkanı Köse İşçilerle Buluştu

Safranbolu Belediye Başkanı Köse İşçilerle Buluştu

9 gün önce

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Fen İşleri Müdürlüğü Şantiye Şefliğinde görev yapan işçilerle bir araya geldi.

Safranbolu Belediye Başkanı Köse İşçilerle Buluştu, System.String[]
Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Fen İşleri Müdürlüğü Şantiye Şefliğinde görev yapan işçilerle bir araya geldi.

Şantiyede yapılan görüşmede konuşan Köse, görevi devraldığı günden itibaren bazı söylentilerin kulaktan kulağa yayıldığını söyledi.

Söylentilerin kendisini rahatsız ettiğini belirten Köse, "Hepimiz Safranbolu'ya hizmet edebilmek amacıyla buradayız. İşten çıkarma, görev değişikliği gibi bazı asılsız söylentilerin çıktığını duymaktayız. Bu tür söylentileri dikkate almamanızı istirham ediyorum. Tüm personelimiz işlerine aynı şekilde devam edecek. Amacımız; insanımızı işsiz bırakmak değil, aksine daha rahat bir şekilde çalışmalarını sağlayarak bizlere miras olan ilçemize ve halkımıza en iyi, en kaliteli hizmeti verebilmektir." diye konuştu.

Konuşmanın ardından işçilerle bir süre sohbet eden Köse, Fen İşleri Müdürü Celal Cingöz'den çalışmalar ve projeler hakkında bilgi aldı.
Haber Yayın Tarihi : 17.04.2019 04:49 Kaynak: AAİşçi Servisi ile Otomobil Kafa Kafaya Çarpıştı! Ölü ve Yaralılar Var Bolu'da İşten Çıkarılan Belediye İşçilerinin Oturma Eylemi Devam Ediyor Yargıtay'dan Emsal Karar! Maaşı Geç Yatan İşçi İstifa Ederse Tazminat Alabilir Çalışanlar Dikkat! Kötü Niyetle İşten Çıkarılırsanız 3 Kat Fazla Tazminat Alabilirsiniz