Safranbolu'da "Kadın Kanserleri ve Kadın Hastalıkları" Eğitimi - Son Dakika

Safranbolu'da "Kadın Kanserleri ve Kadın Hastalıkları" Eğitimi

09.01.2012 13:06
Safranbolu'da

Safranbolu Kültür Eğitim Merkezi (SAKEM) tarafından "Kadın Kanserleri ve Kadın Hastalıkları" ile ilgili eğitim verildi.

Safranbolu Kültür Eğitim Merkezi (SAKEM) tarafından "Kadın Kanserleri ve Kadın Hastalıkları" ile ilgili eğitim verildi.

Türk Ebeler Derneği Başkanı Yrd. Doç. Dr. Nazan Karahan, Safranbolu Anadolu Lisesi konferans salonundaki konferansta yaptığı konuşmada, bu eğitimlerin lise çağındaki öğrencilere verilmesinin çok başarılı sonuçlar doğurduğunu ve ciddi bir eksikliğin giderildiğini söyledi.

Bu tür eğitimler için SAKEM'e teşekkür eden Karahan, "Böyle bir konuda eğitim vermek üzere bana ulaştıklarında çok mutlu oldum. Çok önemli bir konu, ihmal edilen ve yanlış bilinen bir konuyu ele alıyoruz. Kadın kanserlerinden ve kadın hastalıklarından korunmak için, eğitimin lise çağlarında başlaması gerekiyor" dedi.

- KARABÜK

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Safranbolu'da 'Kadın Kanserleri ve Kadın Hastalıkları' Eğitimi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Adı Galatasaray'la anılan İrfan Can Kahveci, Fatih Terim'i takibe aldı Sağlık Bakanı Fahrettin Koca paylaştı! İşte 8 adımda koronavirüs aşısıyla ilgili tüm merak edilenler Pentagon'dan Trump'a son dakika golü! Veda töreni yapılmayacak Bunu da gördük! Çin'de dondurmalardan alınan numunelerde koronavirüs tespit edildi En zenginler listesindeydi! Rothschild ailesinin tek varisi kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti Mesut Özil'in Fenerbahçe'den alacağı ücret belli oldu! 3,5 yıllık transferin maliyeti dudak uçuklattı Tutuklanan Savunma Sanayii Başkanlığı casusunun ifadesi ortaya çıktı Amerika'da gündem Trump ailesi! Şimdi de Ivanka'nın tuvalet zulmü olay oldu