Son Dakika Haberleri: Sağanak Yağış Eskişehir'de Etkili Oldu

Sağanak Yağış Eskişehir'de Etkili Oldu

7 gün önce

Sağanak yağış Eskişehir'de etkili oldu Sabah saatlerinde etkili olan güneşli ve sıcak hava öğleden sonra değişti, şiddetli yağmur saatlerce etkili olduESKİŞEHİR - Eskişehir'de, öğleden sonra etkili olan sağanak yağış birkaç saatliğine de olsa kenti adeta esir aldı.

Sağanak yağış Eskişehir'de etkili oldu
Sabah saatlerinde etkili olan güneşli ve sıcak hava öğleden sonra değişti, şiddetli yağmur saatlerce etkili oldu

ESKİŞEHİR - Eskişehir'de, öğleden sonra etkili olan sağanak yağış birkaç saatliğine de olsa kenti adeta esir aldı. Yağmura hazırlıksız yakalanan vatandaşlar, sürücüler ise zor anlar yaşadı.
Eskişehir'de sabah saatlerinde etkili olan güneşli ve sıcak hava öğleden sonra değişmeye başladı. Gökyüzünde bulutların birikmesi ile başlayan yağmur, vatandaşlara zor anlar yaşattı. Kısa sürede şiddetini arttıran yağmur sebebi ile tedbirli olanlar şemsiyelerinin altına, tedbirsiz olup yağmurdan korunmak isteyen vatandaşlar da koşarak kapalı alanlara ve dükkan tentelerine sığındı. Yağış zaman zaman etkisini kaybetse de, belirli aralıklarla birkaç saat şiddetini arttırdı.
Öte yandan meteorolojik verilere Eskişehir'i etkisi altına alan yağış, hafta sonuna kadar zaman zaman devem edecek.
Sağanak Yağış Eskişehir'de Etkili Oldu
Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 06:25 Kaynak: İHA

YORUMLAR


17 Yaşındaki Genç, Boğazındaki İple Fotoğraf Paylaşıp Kendini Astı Zabıta Ekipleri Tarafından Yeri Değiştirilen Seyyar Satıcının Domateslerini Belediye Başkanı Sattı Oltu'da 1 Buçuk Metrelik Hopa Engereği Görüldü Sosyal Medya Fenomeni Selin Ciğerci, Cinsiyet Değiştirme Uygulamasıyla Yeniden Erkek Oldu!