Sosyal mesafeyi korumak için çayı sopa yardımıyla dağıtan adam, meşhur oldu - Son Dakika

Sosyal mesafeyi korumak için çayı sopa yardımıyla dağıtan adam, meşhur oldu

Giresun'un Görele ilçesinde bir çay ocağı çalışanı, sosyal mesafeyi korumak amacıyla çayı bir metre uzunluğundaki kepçeyle dağıttığı fotoğrafı Bakan Koca tarafından sosyal medya hesabından paylaşılınca ilçede meşhur oldu.

Giresun'un Görele ilçesinde faaliyet gösteren bir çay ocağında çalışan Mehmet Patan, müşterileriyle sosyal mesafeyi korumak amacıyla çayı bir metre uzunluğundaki kepçeyle dağıttığı fotoğrafı Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca tarafından sosyal medya hesabından paylaşılınca ilçede meşhur oldu. Bakan Koca paylaşımında "Bu günlerde bütün mümkünleri düşünelim" ifadelerine yer verdi.

"İLGİ ODAĞI HALİNE GELDİM"

Bu paylaşımın ardından ilçede herkesin ilgi odağı haline gelen çaycı Mehmet Patan, "Bakanımızın bizi örnek göstererek paylaşım yapmasından çok mutlu oldum. Paylaşımın ardından herkes tebrik ve teşekkür etti. Bende buradan bizi bizden daha çok düşünen bakanımıza teşekkür ediyorum. Biz yine de örnek olsun diye müşterilerimizle sosyal mesafeyi korumak için kepçeyle müşterilerimize hizmet etmeye devam ediyoruz. Vatandaşlar olarak maske, mesafe ve temizliğe dikkat edelim" ifadelerine yer verdi.

Sağlık Bakanı Koca fotoğrafını paylaşmıştı, o çaycı şimdi meşhur oldu

MÜŞTERİLER MEMNUN

Çay ocağı müşterileri ise kepçeyle yapılan hizmetin daha güvenli olduğunu ifade ederek hizmetten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Sosyal mesafeyi korumak için çayı sopa yardımıyla dağıtan adam, meşhur oldu

Haber Yayın Tarihi: 15.08.2020 15:42 - Kaynak: İHA

Son Dakika Yaşam Sosyal mesafeyi korumak için çayı sopa yardımıyla dağıtan adam, meşhur oldu - Son Dakika

YORUMLAR (4)
  • tunç06: 4 maskeli 1 maskesiz ceza yazılmalı bu kişiye....mesafe maske laf sen önce işin yoksa çıkma insanlardan uzak dur ..temiz hava temiz su ve en önemlisi güzel beslenme olmalı yoksa ne yaparsan yap şu oturuş keyif oturuşu untmayın. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Kafasına geçirdiği kartonla motosiklet çalan hırsız kameraya yakalandı Antalya'da saç saça baş başa birbirlerine giren kadınları erkekler zor ayırdı Kaymakamlık uyardı: Dolandırıcıların ''Öğrencilere yardım kampanyası'' tuzağına düşmeyin Kahramanmaraşlı kebapçı, çalışacak eleman bulamayınca çareyi yazdığı ilanda içini dökmekte buldu Polisin ceza yazıp maske verdiği kişi, 5 dakika sonra yine maskesiz yakalandı Yılanların çiftleşme dansını çekmek isterken neye uğradıklarını şaşırdılar Eski Survivor yarışmacıları Murat Ceylan ve Damla Can baş başa görüntülendi Arpa yüklü kamyonda 37 bin 500 paket kaçak sigara bulundu