SAĞLIK EKİPLERİ, HASTALARI EVLERİNDE KONTROL ETTİ - Son Dakika

SAĞLIK EKİPLERİ, HASTALARI EVLERİNDE KONTROL ETTİ

28.01.2022 10:40

HAKKARİ İl Sağlık Müdürlüğü'nce yürütülen çalışma kapsamında sağlık ekipleri, evde sağlık hizmeti alan 374 hastayı zorlu kış şartlarına rağmen evlerinde ziyaret ederek sağlık durumları hakkında bilgi aldı.

HAKKARİ İl Sağlık Müdürlüğü'nce yürütülen çalışma kapsamında sağlık ekipleri, evde sağlık hizmeti alan 374 hastayı zorlu kış şartlarına rağmen evlerinde ziyaret ederek sağlık durumları hakkında bilgi aldı.

Hakkari Devlet Hastanesi Başhekimi Uğur Can Kara ile Sağlık ve Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcısı Yaşar Tanyürek, Evde Sağlık Hizmeti ekipleriyle birlikte Keklikpınar ve Sümbül mahallesindeki hastaları ziyaret etti. Burada hastalarla ilgilenen Başhekim Kara, sağlık durumları hakkında bilgi alırken beraberindeki sağlık personelleri de hastaların kontrollerini yaptı.

Hakkari genelindeki evde sağlık hizmete gören 374 hastanın durumlarını ve koşullarını yakından görmek için ziyaretlerde bulunduklarını belirten Başhekim Uğur Can Kara, 7 gün 24 saat bu hizmeti verdiklerini söyledi. Kara, "Hastamızın tedavi ihtiyacı olduğunda evine gidiliyor. İl Sağlık Müdürlüğü ve hastane olarak her zaman bütün hastalarımızın yanındayız. Olumsuz hava koşulları olabilir ama biz hastalara hizmet vermekle yükümlüyüz. Evde Sağlık Hizmetleri araçlarımız olumsuz hava koşullarına uygun şekilde dizayn edilmiştir. Biz de bu hizmeti aralıksız sunuyoruz" dedi.

YORUMLAR
500
Denize giren 2 arkadaştan 1'i boğuldu, diğerinin durumu ağır Denize giren 2 arkadaştan 1'i boğuldu, diğerinin durumu ağır Babasının terastan attığı çekyatın başına çarpmasıyla ölen küçük Rana, toprağa verildi Babasının terastan attığı çekyatın başına çarpmasıyla ölen küçük Rana, toprağa verildi Hakkari'de şehit olan askerin Osmaniye'deki ailesine şehadet haberi ulaştırıldı Hakkari'de şehit olan askerin Osmaniye'deki ailesine şehadet haberi ulaştırıldı
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel SAĞLIK EKİPLERİ, HASTALARI EVLERİNDE KONTROL ETTİ - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement