Sağlık-Sen Kırşehir Şubesi'nden Ziyaret - Son Dakika

Sağlık-Sen Kırşehir Şubesi'nden Ziyaret

26.11.2012 14:00
Sağlık-Sen Kırşehir Şubesi'nden Ziyaret, System.String[]

Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Necati Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri, görevine yeniden atanan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Sabri Yılmaz'ı ziyaret etti.

Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Necati Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri, görevine yeniden atanan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Sabri Yılmaz'ı ziyaret etti.

Kırşehir Kamu Hastaneleri Birliği'nin kurulmasından sonra, Yılmaz'ın yeniden görevine atanmasından dolayı mutlu olduklarını belirten Necati Yılmaz, başarılar diledi.

Yılmaz, "İnşallah, bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da aynı kararlılıkla güzel hizmetlere imza atacaklardır" dedi.

Yılmaz beraberindekiler, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Müdürü Ercan Erdem'i de ziyaret etti.

Yayıncı: Abdullah Yıldız - KIRŞEHİR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Sağlık-Sen Kırşehir Şubesi'nden Ziyaret - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Ronaldo'nun sevgilisi yaşadıkları tutkulu aşkı anlattı: Cristiano tam bir bomba Seda Sayan, yeni işiyle seyircilerin karşısına çıkıyor İki kez ayağı kırılan Galatasaraylı, Emre Akbaba'nın bacağının son hali üzüntü yarattı Şehit Esma Çevik'in babaevine asılan bayrağa saldıran kadın kameralara yakalandı Son Dakika: Türkiye'de 22 Ekim günü koronavirüs kaynaklı 71 can kaybı, 2102 yeni hasta tespit edildi Yolcu otobüsünde 17 yaşındaki genç kızı izleyerek mastürbasyon yapan muavin tutuklandı 5 yaşındaki çocuğun boğazından canlı solucan çıkarıldı! Bir yıldır midesinde yaşıyormuş Ermenistan Savunma Bakanlığı yetkilisi: Azerbaycan ordusu bizden çok üstün, savaş tarihinde böyle bir durum yok