Sağlık-Sen Şube Başkanı Çenet: "Üye Kayıt Çalışmalarımız Sürüyor" - Son Dakika

Sağlık-Sen Şube Başkanı Çenet: "Üye Kayıt Çalışmalarımız Sürüyor"

03.01.2012 14:48
Sağlık-Sen Şube Başkanı Çenet:

Sağlık-Sen Şube Başkanı Muhittin Çenet, üye kayıt çalışmalarının sürdüğünü bildirdi.

Sağlık-Sen Şube Başkanı Muhittin Çenet, üye kayıt çalışmalarının sürdüğünü bildirdi.

Çenet, yaptığı açıklamada, sendikal hizmetlerin daha verimli hale getirilmesi ve üyelere en kısa zamanda ulaşmak amacıyla hizmet aracı aldıklarını söyledi.

Birlik ve beraberliği pekiştirmeye yönelik faaliyetlerde de bulunduklarını belirten Çenet, 2010 yılında 810 olan üye sayısını geçen yıl bin 300'e ulaştırdıklarını kaydetti.

Çenet, yıl sonuna kadar bin 500 üyeye ulaşmayı amaçladıklarını belirterek, şöyle konuştu:

"Üye kayıt çalışmalarımız sürüyor. İl Sağlık Müdürlüğü, Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, Osmaniye, Düziçi ve Kadirli Devlet hastanelerinde üye kayıt çalışmalarımız en üst seviyede yapıp, yetkimizi daha ileriye taşıyacağız. Sağlık çalışanlarının sorunlarını her platformda dile getirmenin mücadelesini vereceğiz."

- ADANA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Sağlık-Sen Şube Başkanı Çenet: 'Üye Kayıt Çalışmalarımız Sürüyor' - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Ermenistan'a üst düzey darbe! Dağlık Karabağ'ın sözde savunma bakanı cephede yaralandı Son Dakika: Yükselişleri durdurulamıyor! Dolar ve euro yeni güne de rekorla başladı Hollandalı Geert Wilders'tan küstah NATO çağrısı: Türkiye atılsın Akıllara durgunluk veren olay! 8 yaşındaki çocuk 3 kişiyi öldürdü 2 günlük bebeğini öldürdüğü ileri sürülen anne, canlı yayınında gözaltına alındı Uzman isim Hatay'da öldürülen teröristlerle ilgili çarpıcı detayı paylaştı: Paramotorla sınırı geçmeleri Türkiye'de ilk kez oldu Silikonlarını yenilettiği konuşulan Serenay Sarıkaya eve çağırdığı doktoruna muayene oldu Kısa çalışma ödeneği ve işten çıkarma yasağı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla 2 ay daha uzatıldı