Sağlıkçılar, Sorunlarını Milletvekillerine Anlattı - Son Dakika

Sağlıkçılar, Sorunlarını Milletvekillerine Anlattı

02.01.2012 14:01
Sağlıkçılar, Sorunlarını Milletvekillerine Anlattı, System.String[]

AK Parti Niğde milletvekilleri Alparslan Kavaklıoğlu ve Ömer Selvi, Sağlık Sen Niğde Şubesi'ni ziyaret etti.

AK Parti Niğde milletvekilleri Alparslan Kavaklıoğlu ve Ömer Selvi, Sağlık Sen Niğde Şubesi'ni ziyaret etti.

Milletvekilleri Kavaklıoğlu ve Selvi, Sağlık-Sen yönetim kurulu üyeleriyle ilk olarak kahvaltıda bir araya geldi. Daha sonra Sağlık-Sen Şubesini ziyaret eden AK Parti Niğde milletvekilleri, sağlıkçıların sorunlarını dinledi.

Sağlık-Sen Niğde Şubesi Başkanı Aşur Bolat, Sağlık Bakanlığı Teşkilat Yasası, Hastane Birliklerinin oluşumu ve bu yeni yapının, sağlıkçılar açısından olumlu ve olumsuz yanlarını anlattı.

- NİĞDE

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Sağlıkçılar, Sorunlarını Milletvekillerine Anlattı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Eski Galatasaraylı Kevin Grosskreutz, Survivor'a gidiyor Hayat kurtaracak buluş! Koronavirüs hastalarının ölümüne yol açan sitokin fırtınasının gizemi çözüldü Ermenistan ordusunun savaş durumundaki içler acısı hali görüntülere yansıdı Ukrayna ordusu, 5 Türk yapımı SİHA almayı planlıyor Prof. Dr. Bilal Eryılmaz koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti Son Dakika: Türkiye'de 26 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 174 kişi vefat etti, 29 bin 132 yeni vaka tespit edildi Tartışmalı Astrazeneca-Oxford aşısıyla ilgili bomba itiraf: Hata yaptık İBB Başkanı İmamoğlu kendisini yuhalayan taksicilerin üzerine yürüdü