Sağlıkçılar Tıp Bayramı'nı Yaş Pasta ile Kutladı - Son Dakika

Sağlıkçılar Tıp Bayramı'nı Yaş Pasta ile Kutladı

15.03.2011 12:39
Sağlıkçılar Tıp Bayramı'nı Yaş Pasta ile Kutladı, System.String[]

Of Kaymakamlığı'nın Düzenlediği Gecede Tıp Çalışanları Tıp Bayramı'nı Yaş Pasta ile Kutladı.

Of Kaymakamlığı'nın düzenlediği gecede tıp çalışanları Tıp Bayramı'nı yaş pasta ile kutladı.

Programda konuşan Of Kaymakamı Tuncay Sonel, "14 Mart Tıp Bayramı kutlama programına bizi kırmayarak aramıza katılan İl Sağlık Müdürvekilimiz Mustafa Dereli ve müdür yardımcılarımıza, KTÜ Üroloji Bölümü doktorlarımıza teşekkür ediyorum. Marka Of'un marka insanlarına ekip ruhu içerisinde hizmet vermeye çalışıyoruz. Sağlık çalışanları da bu ekibin bir parçası. Hepinizin bayramını kutluyorum." dedi.

Trabzon Sağlık Müdürvekili Mustafa Dereli ise "Bu güzel ve anlamlı bir günde bizleri bir araya getirdiği için sayın Kaymakamımıza tüm sağlık çalışanları adına çok teşekkür ediyorum. Ayrıca buradan tüm sağlık camiamızın tıp bayramını kutluyor, esenlikler diliyorum." ifadesini kullandı.

Konuşmaların ardından müzik ve kemençe ile devam eden eğlence programında üzerinde '14 Mart Tıp Bayramınız Kutlu Olsun' yazılı yaş pastayı Kaymakam Sonel, İl Sağlık Müdürvekili Dereli, Başhekim İdris Kurtuluş, Sağlık İl Müdür Yardımcısı Fikret Ramoğlu, Eğitim Şube Müdürü Tahsin Akyüz, sağlık çalışanları ve çocukları birlikte kesti.

Programın ardından Of Devlet Hastanesi ziyaret edildi. Görevleri nedeniyle programa katılamayan çalışanlara Kaymakam Sonel tarafından yaş pasta ikram edildi. Pastayı personelle birlikte kesen Kaymakam Sonel, "Onlar gerçekten özveriyle çalışıyorlar. Kendilerine ne yapsak azdır." diyerek duygularını dile getirdi.

Kaymakam Sonel, hastanede bulunan hasta ve hasta yakınlarını da ziyaret ederek kendilerine geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Programa Kaymakam Tuncay Sonel, eski Of Belediye Başkanı Oktay Saral, İl Sağlık Müdürvekili Mustafa Dereli, Stajer Kaymakam Osman Sayılır, İl Sağlık Müdür Yardımcısı Fikret Ramoğlu, Eğitim Şube Müdürü Tahsin Akyüz, Ballıca Belediye Başkanı Emin Bilgin, Gürpınar Belediye Başkanı Mehmet Öztürk, Uğurlu Belediye Başkanı İsmail Hikmet Yalçınkaya, Bölümlü Belediye Başkanı İsmail Mercan, Eskipazar Belediye Başkanı Mehmet Ayaz, Cumapazarı Belediye Başkanı Ahmet Saral, Of Toplum Sağlığı Başkanı Barış Çağlar, Of Devlet Hastanesi Başhekimi İdris Kurtuluş, sağlık çalışanları ve aileleri katıldı. - TRABZON

Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Sağlıkçılar Tıp Bayramı'nı Yaş Pasta ile Kutladı - Son Dakika


Son Dakika

İstanbul'da kar yağışı sonrası oluşan kartpostallık manzara drone ile görüntülendi Meteoroloji'den Doğu Anadolu Bölgesi'ndeki 9 il için kar yağışı uyarısı Pompeo yeni istihbarat raporunu açıkladı, Vuhan'daki laboratuvarı işaret etti: Hayati bilgiler saklanıyor Tutuklanan Savunma Sanayii Başkanlığı casusunun ifadesi ortaya çıktı Tutuklanan Savunma Sanayii Başkanlığı casusunun evinden deste deste para çıktı Otomotiv devleri Fiat ve Peugeot resmen birleşti İmaj değiştiren Pınar Altuğ, adeta 10 yaş gençleşti Cumhurbaşkanı Erdoğan, açılışta konuşmak isteyen ismi böyle uyardı: O mikrofonu milletvekilimize ver