Şahan Fragmanındaki 'O Sahne'yi Çıkardı - Son Dakika

Şahan Fragmanındaki 'O Sahne'yi Çıkardı

27.11.2012 06:03

'Celal ile Ceren' adlı filmi Ocak'ta vizyona girecek olan Şahan Gökbakar, filmde değişiklik yaptı.

'Celal ile Ceren' adlı filmi Ocak'ta vizyona girecek olan Şahan Gökbakar, filmde değişiklik yaptı. Fragmanda, internet fenomeni 'Oğlum bak git!' esprisine yer veren komedyen, Yavuz Seçkin'in aynı adı taşıyan filmini izleyince bu sahneyi filmden çıkardı.

Gökbakar, Twitter'da "Oğlum bak git esprisini fragmanda kullanmıştık ancak Yavuz'un filmini görünce filmimizde kullanmadık. Herkesin haberi olsun" dedi.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Şahan Fragmanındaki 'O Sahne'yi Çıkardı

- Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin Şahan Fragmanındaki 'O Sahne'yi Çıkardı - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

Memurun fazla mesai ücretine zam! İşte önümüzdeki yıl saat başı verilecek ücret Marcus Thuram, kendisini tanımayan güvenlik görevlisine Google'dan fotoğraflarını gösterdi Aytemiz Alanyaspor, gösterdiği performansla Süper Lig'i kasıp kavuruyor Bakan Selçuk, "Maske kalksın" mesajlarına tepki gösterdi: Bu artık bir rica değil Hemen hemen hepimizde var! Telefon israfı milli serveti eritiyor Bakan Koca'nın ismini vererek uyardığı kentimizden yasak haberi geldi TSK, yerli ve milli silahları ilk kez kullandı! Yapılan atışlar, Azerbaycanlı kardeşlerimize ithaf edildi 7 yaşındaki kızın bileğine demir kapı parmaklıkları saplandı