Sahaya giren taraftar, Ronaldo'ya sarılmak isteyince tepki gördü - Son Dakika

Sahaya giren taraftar, Ronaldo'ya sarılmak isteyince tepki gördü

2 ay önce

Cristiano Ronaldo, Şampiyonlar Ligi'nde dün gece oynanan Leverkusen maçında Alman taraftarların sahaya girmesiyle zor anlar yaşadı. Sağa sola çekiştirilen yıldız oyuncu çok sert tepki gösterdi.

Şampiyonlar Ligi'nde Juventus'un Leverkusen'i 2-0 yendiği maçın sonuna Cristiano Ronaldo ile sahaya giren Alman taraftar arasında yaşananlar damga vurdu.

Karşılaşmanın son düdüğünün çalmasının ardından sahaya girerek Cristiano Ronaldo ile fotoğraf çekilmek isteyen Alman taraftar, bir anda sahaya daldı.

SERT BİR ŞEKİLDE SARILDI

Portekizli futbolcunun boynuna sert bir şekilde sarılarak çekiştirmeye başlayan taraftarlar ortalığı karıştırdı.

Bir anda neye uğradığını şaşıran ve Alman taraftara sert bir tepki gösteren Cristiano'yu takım arkadaşları sakinleştirdi.

"GEREKEN SAYGI GÖSTERİLMELİ"

Karşılaşmanın ardından yaşanan olay hakkında açıklamalarda bulunan Buffon, "Taraftarların sevgisine, hassasiyetine saygı duyuyoruz ancak futbolculara gereken saygı gösterilmek zorunda. Futbolcular, taraftarlara güzel anlar yaşatmak için var ama bunu yapabilmeleri için sahada kendisini güvende hissetmek zorunda" dedi.

(Skor)

Sahaya giren taraftar, Ronaldo'ya sarılmak isteyince tepki gördü
Haber Yayın Tarihi: 12.12.2019 09:38 

YORUMLAR


Son Dakika

İngiltere yasak ilişki rezaletini konuşuyor! Gardiyan, uyuşturucu baronuyla birlikte oldu
Akaryakıt ve LPG sektöründeki bazı firmaların sahte fatura hazırladığı deşifre edildi 12 metrekarelik dükkanı olan adam, Erdoğan'ın çağrısına uyunca 3 fabrika sahibi oldu

Son Dakika Haberleri