Sahil güvenlik ekipleri Kuşadası Körfezi'ni havadan ve denizden denetliyor - Son Dakika

Sahil güvenlik ekipleri Kuşadası Körfezi'ni havadan ve denizden denetliyor

05.12.2020 14:59

Sahil güvenlik ekipleri Kuşadası Körfezi'ni havadan ve denizden denetliyor Karantina kuralına uymayan bir kişi hakkında adli işlem başlatıldı Korona virüs ile mücadele kapsamında tüm Türkiye'de uygulamaya konulan tedbirler Kuşadası'nda da etkin şekilde yürütülüyor.

Sahil güvenlik ekipleri Kuşadası Körfezi'ni havadan ve denizden denetliyor

Karantina kuralına uymayan bir kişi hakkında adli işlem başlatıldı

AYDIN - Korona virüs ile mücadele kapsamında tüm Türkiye'de uygulamaya konulan tedbirler Kuşadası'nda da etkin şekilde yürütülüyor.

Hafta sonu uygulanan 56 saatlik sokağa çıkma yasağına Kuşadalılar ve tatilciler uyarken, sahil güvenlik ekipleri de Kuşadası Körfezi'ni havadan ve karadan denetliyor. Denetlemelerde ve karantina kuralına uymayan bir kişi hakkında adli işlem başlatıldı.

Kuşadası sahil güvenlik karakol komutanlığına bağlı ekipler hem havadan helikopterle hem de denizden botlarla Kuşadası Körfezi'nde denetlemelerini gündüz de sürdürdü. Balıkçı teknelerini kontrol eden sahil güvenlik ekipleri, ev karantina kuralını ihlal eden A.Y. isimli bir kişiye 3 bin 150 TL para cezası uygulayarak, adli işlem başlattı. A.Y. ise kalan karantina süresini geçirmek üzere Söke'deki Kredi Yurtlar Kurumu yurduna yerleştirildi.

YORUMLAR
500
Deprem uzmanı, Kuşadası depremi sonrası uyardı: Bu faylar 6,8 büyüklüğünde deprem üretebilecek potansiyelde Deprem uzmanı, Kuşadası depremi sonrası uyardı: Bu faylar 6,8 büyüklüğünde deprem üretebilecek potansiyelde CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Halil Küzel Hayatını Kaybetti CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Halil Küzel Hayatını Kaybetti Ebru Yaşar'ın 'geleceğe Nefes' Konserleri Tüm Hızıyla Devam Ediyor Ebru Yaşar'ın 'geleceğe Nefes' Konserleri Tüm Hızıyla Devam Ediyor
Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Sahil güvenlik ekipleri Kuşadası Körfezi'ni havadan ve denizden denetliyor - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement