Sahil güvenlik ekipleri Kuşadası Körfezi'ni havadan ve denizden denetliyor - Son Dakika

Sahil güvenlik ekipleri Kuşadası Körfezi'ni havadan ve denizden denetliyor

06.12.2020 00:59
Sahil güvenlik ekipleri Kuşadası Körfezi'ni havadan ve denizden denetliyor

Korona virüs ile mücadele kapsamında tüm Türkiye'de uygulamaya konulan tedbirler Kuşadası'nda da etkin şekilde yürütülüyor.

Korona virüs ile mücadele kapsamında tüm Türkiye'de uygulamaya konulan tedbirler Kuşadası'nda da etkin şekilde yürütülüyor.

Hafta sonu uygulanan 56 saatlik sokağa çıkma yasağına Kuşadalılar ve tatilciler uyarken, sahil güvenlik ekipleri de Kuşadası Körfezi'ni havadan ve karadan denetliyor. Denetlemelerde ve karantina kuralına uymayan bir kişi hakkında adli işlem başlatıldı.

Kuşadası sahil güvenlik karakol komutanlığına bağlı ekipler hem havadan helikopterle hem de denizden botlarla Kuşadası Körfezi'nde denetlemelerini gündüz de sürdürdü. Balıkçı teknelerini kontrol eden sahil güvenlik ekipleri, ev karantina kuralını ihlal eden A.Y. isimli bir kişiye 3 bin 150 TL para cezası uygulayarak, adli işlem başlattı. A.Y. ise kalan karantina süresini geçirmek üzere Söke'deki Kredi Yurtlar Kurumu yurduna yerleştirildi. - AYDIN

YORUMLAR
500
Çanakkale açıklarında geri itilen 17 düzensiz göçmen kurtarıldı Çanakkale açıklarında geri itilen 17 düzensiz göçmen kurtarıldı Sahil Güvenlik bir haftada 1226 düzensiz göçmeni kurtardı Sahil Güvenlik bir haftada 1226 düzensiz göçmeni kurtardı Çanakkale açıklarında 17 düzensiz göçmen kurtarıldı Çanakkale açıklarında 17 düzensiz göçmen kurtarıldı
Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Sahil güvenlik ekipleri Kuşadası Körfezi'ni havadan ve denizden denetliyor - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement