Sahil Koleji 1. Anne-Baba Okulu Sona Erdi - Son Dakika

Sahil Koleji 1. Anne-Baba Okulu Sona Erdi

15.01.2012 12:37
Sahil Koleji 1. Anne-Baba Okulu Sona Erdi, System.String[]

Ordu Özel Sahil İlköğretim Okulu'nun düzenlediği 1.Anne Baba Okulu'nu tamamlayan 94 anne-baba törenle katılım sertifikalarını aldı.

Ordu Özel Sahil İlköğretim Okulu'nun düzenlediği 1. Anne Baba Okulu'nu tamamlayan 94 anne-baba törenle katılım sertifikalarını aldı.

Sertifika teslimi için Sahil Koleji konferans salonunda program düzenlendi. Veliler sertifikalarını Vali Yardımcısı Abdullah Demir, Milli Eğitim Müdürü Ömer Demiröz, İl Müftüsü Mustafa Kolukısaoğlu, Okul Müdürü Sadi Yanık'ın elinden aldı. Vali Yardımcısı Abdullah Demir, "Öncelikle böyle bir semineri düşünen ve düzenleyen Okul Müdürü Sadi Yanık beye ve okul çalışanlarını kutluyorum. Ben bir baba olarak söylüyorum; günümüzde çocuk yetiştirmek çok bilgili olmayı, onlara karşı profesyonel olmayı gerektiriyor. Çocuk yetiştirmek oldukça zor bir iş. Bu programa ben de katılmak istedim, ancak yoğun işlerim nedeniyle katılamadım, eşim katıldı ve çok beğendi. Katılan anne-babaları bir kez daha kutluyorum." dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Demiröz ise şunları söyledi: "Ben de okul yönetiminin böyle bir program yaptıkları için kutluyorum. Çocukları, yaşadıkları çağa göre değil gelecekte yaşayacakları çağa göre yetiştirmek lazım. Onun için kendimizi daima yenilemememiz ve bilgilerimizi tazelememiz gerekiyor. Çok okumak ve böyle programlara katılmak çok önemli olsa gerek."

Okul Müdürü Sadi Yanık okulda anne babalara verilen eğitimin temel amacının çocukların ruh sağlığına zarar veren ve kendilerine olan güvenlerini yok eden sorunların üstesinden nasıl gelinebileceğini ve çocukların karşılaştığı sorunlarla başa çıkabilmeleri için onlara yapıcı olarak nasıl yardımcı olunabileceğini göstermek olduğunu söyledi.

Sahil Koleji 1. Anne-Baba Okulu Sona Erdi
Sahil Koleji 1. Anne-Baba Okulu Sona Erdi

Kaynak: CHA

Son Dakika Yerel Sahil Koleji 1. Anne-Baba Okulu Sona Erdi - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Son dakikada iptal edilen gol gündeme oturdu! Fenerbahçe taraftarlarının yaşadığı travma çok büyük 00:20 Son dakikada iptal edilen gol gündeme oturdu! Fenerbahçe taraftarlarının yaşadığı travma çok büyük Diyanet İşleri Başkanlığı'na Prof. Dr. Ali Erbaş yeniden atandı 00:07 Diyanet İşleri Başkanlığı'na Prof. Dr. Ali Erbaş yeniden atandı Kanarya fırsat tepti! Avrupa Ligi'ndeki ilk maçında Fenerbahçe, deplasmanda Eintracht Frankfurt'la 1-1 berabere kaldı 23:54 Kanarya fırsat tepti! Avrupa Ligi'ndeki ilk maçında Fenerbahçe, deplasmanda Eintracht Frankfurt'la 1-1 berabere kaldı
Fatih Terim'den Lazio maçı sonrası 23:15 Fatih Terim'den Lazio maçı sonrası "İtalyanca" şov! Basın toplantısına damga vurdu 16 yıl önceki halini paylaşan Mabel Matiz, takipçilerini şoke etti 22:34 16 yıl önceki halini paylaşan Mabel Matiz, takipçilerini şoke etti Meteoroloji gün verip uyardı! İstanbul dahil 16 kente kuvvetli yağış geliyor 21:10 Meteoroloji gün verip uyardı! İstanbul dahil 16 kente kuvvetli yağış geliyor
İş yerine gelen eşini tükürüp darbeden şahıs, uzaklaştırma kararı alınca bıçakla tehditte bulundu 19:54 İş yerine gelen eşini tükürüp darbeden şahıs, uzaklaştırma kararı alınca bıçakla tehditte bulundu Fitch, Türkiye'nin 2021 yılı büyüme tahminini yüzde 9,2'ye yükseltti 19:25 Fitch, Türkiye'nin 2021 yılı büyüme tahminini yüzde 9,2'ye yükseltti
Advertisement