Şahinbey Belediyesinden Gazilere Akıllı Yatak - Son Dakika

Şahinbey Belediyesinden Gazilere Akıllı Yatak

20.12.2017 16:15
Şahinbey Belediyesinden Gazilere Akıllı Yatak, System.String[]

Şahinbey Belediyesince ilçede ikamet eden gazilere, akıllı klozet ve akıllı yatak hediye edildi.

Şahinbey Belediyesince ilçede ikamet eden gazilere, akıllı klozet ve akıllı yatak hediye edildi.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Gaziantep Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı ile yürütülen proje çerçevesinde TSK rehabilitasyon merkezlerinde bulunan akıllı yatak, klozet ve banyo taburesi Gaziantepli gazilere kazandırıldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, şehit ailelerinin ve gazilerin her zaman yanında olduğunu ifade ederek onların hayatını kolaylaştırmak istediklerini vurguladı.

Gazilerin vatan için hayatlarını ortaya koyduklarına dikkat çeken Tahmazoğlu, şunları kaydetti:

"Gaziantep Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Başkanımız Mehmet Yeter'in özellikle ayağa kalkamayan gazilerimiz için akıllı yatak ve klozetle ilgili talepleri oldu. Biz de bu talebe seve seve karşılık verdik ve evine akıllı yatak, klozet ve banyo taburesi yapılan gazimizin evini ziyaret ettik. Bu çalışmalarımızla onların hayatlarını kolaylaştırabiliyorsak bizim için büyük bir sevinç kaynağı olur. Allah onlardan razı olsun."

Şehit yakınları ve gaziler için yapılan konut inşaatının da devam ettiğini anımsatan Tahmazoğlu, önümüzdeki yıl tamamlanacağı müjdesini verdi.

Terör örgütlerine karşı verilen mücadelede gazi olan Şükrü Şahin ise verilen hizmetten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Bu tür imkanlar sadece Ankara TSK'nın rehabilitasyon merkezlerinde bulunuyor. Türkiye'de sadece bizler bu imkanlardan faydalanıyoruz. Başkanımız bizler için ayrıca Mavikent'te konutlar yaptırıyor. Başkanımızdan Allah razı olsun." değerlendirmesinde bulundu.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Şahinbey Belediyesinden Gazilere Akıllı Yatak - Son Dakika


Son Dakika

Aşka gelen İdo'dan romantik sözler Arabası olmadığı halde hiç gitmediği şehirlerden trafik cezası geldi Fatih sondaj gemisi Karadeniz'deki yeni sondaj lokasyonu Türkali-2 kuyusuna ulaştı 12 yaşındaki kızının regl olduğunu söyleyince tepki çeken Ceyda'ya son söz eski eşten: Kızımı polemik konusu yaptırmam Emrecan Sabancı'nın dere yatağına saplanan lüks cipi traktörle kurtarıldı Annelere yarım mesai, tam maaş! İşte gerekli şartlar Boşanan çiftin dedikodular üzerine yaptırdığı test herkesi şaşırttı! Bir baba iki DNA Başıboş köpeklerden korkan İzmirli adam çareyi köpek savarda buldu