Sahne Tozu Tiyatrosu Oyuncularından "Oyunun Oyunu" - Son Dakika

Sahne Tozu Tiyatrosu Oyuncularından "Oyunun Oyunu"

28.04.2018 09:29
Sahne Tozu Tiyatrosu Oyuncularından

Duayen sanatçı Göksel Kortay'ın yönettiği, Çağlar İşgören'in ikinci yönetmenliğini yaptığı "Oyunun Oyunu" Sahne Tozu Tiyatrosu oyuncuları tarafından seyirci ile buluşmaya başladı.

İzmir seyircisini yeni bir oyun ile buluşturma heyecanı yaşayan Sahne Tozu Tiyatrosu kahkaha ve alkış eşliğinde oyunu sergiliyor.

Oyunun ilk temsilinden sonra seyircilerden çok güzel tepkiler alan oyunda enerji durmak bilmiyor. Oyuncuların enerjisi, başarısı ve oyunun rejisi konuşuluyor.

Göksel Kortay "Sahne Tozu Tiyatrosu'nda Guinness rekorlar kitabına girilecek bir rekor kırıldı"

Oyunun prömiyerinde sahneye çıkan Göksel Kortay " 54 yıllık tiyatro yaşamımda ben böyle bir oyuncu ekibi görmedim. Çağlar İşgören'in saydığı sahne arkasında çalışan bütün birimler olmak üzere her gün on beş saatimizi burada geçirdik ve dün öğlen 14.00'de provaya başladık bu sabah 8'de çıktık. Gördüğünüz ana kadro birde akşam İzpek Tiyatro Günleri programında "Bir Şehnaz Oyun'u" oynadı. Dün 18 saat buradan çıkmadan, uyumadan büyük bir sevda ve bağlılık ile çalıştılar ve burada guinness rekorlar kitabına girecek bir rekor kırıldı. Ben bu kadro kadar enerjik, azimli, işine aşkla bağlı bir kadro görmedim." diyerek mutluluğunu dile getirdi. Kadroyu teker teker tebrik etti.

OYUNUN OYUNU'NU İZLEMEYE GELEN SELÇUK YÖNTEM'E SÜRPRİZ

Oyunu izlemeye gelen Selçuk Yöntem'e Sahne Tozu Tiyatrosu tarafından bir sürpriz yapıldı. Haldun Dormen Sahnesi içerisine açılan cep tiyatrosuna Çağlar İşgören ve ekibi tarafından "Selçuk Yöntem Sahnesi" adı verildi. Selçuk Yöntem kendisine yapılan sürprizden dolayı duyduğu mutluluğu ve gururu dile getirdi.

"Oyunun Oyunu" Mayıs ayının sonuna kadar Haldun Dormen Sahnesi'nde sergilenmeye devam edecek.

OYUNUN KONUSU

Sahnede oyun oynanırken oyuncuların kuliste başlarına geleni merak ediyor musunuz? ''Çırılçıplak'' adlı oyunu sahnelemek üzere provaya başlayan bir tiyatro grubunun, bu süreçte yaşadıkları zorlukları, terslikleri, sıkıntı ve sevinçleri anlatan oyun, aynı zamanda sizlere bir tiyatro oyunun arka planındaki o telaşlı ve komik ortamı da anlatıyor. " Oyunun Oyunu " türünün en iyi örneklerinden biri olarak seyirciyle buluşuyor.

Sahne Tozu Tiyatrosu Oyuncularından Oyunun Oyunu

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Sahne Tozu Tiyatrosu Oyuncularından 'Oyunun Oyunu' - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Eşinin doğum yaptığını öğrenen Hoffenheim'lı Grillitsch, maçı bırakıp hastaneye gitti Lezbiyen eşi ve onun sevgilisi tarafından kiralık katil tutularak vurulan koca, hayatını kaybetti Hayat Bilgisi dizisinin 'Barbi'si İpek Erdem'i görenler tanıyamıyor! Yeni imajıyla ağızları açık bıraktı Son Dakika! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: İstanbul'da vaka sayısı Türkiye genelinin yüzde 40'ına ulaştı Putin de Türkiye'nin kararlılığını anladı! Karabağ sözleri dengeleri değiştirecek cinsten Şehit Esma Çevik'in babaevine asılan bayrağa saldıran kadın kameralara yakalandı Yolcu otobüsünde 17 yaşındaki genç kızı izleyerek mastürbasyon yapan muavin tutuklandı Kaymakamdan ismini yanlış söyleyen CNN Türk muhabirine soğuk duş!