Sahte Hesap Açıp İnsanları Gizlice Takip Eden Tuvana Türkay, Fena Yakalandı - Son Dakika

Sahte Hesap Açıp İnsanları Gizlice Takip Eden Tuvana Türkay, Fena Yakalandı

3 yıl önce

Fenerbahçeli futbolcu Alper Potuk'tan bir süre önce ayrılan Tuvana Türkay fena yakalandı. Tuvana'nın sahte hesap açıp insanları gizlice takip ettiği ortaya çıktı.

Sahte Hesap Açıp İnsanları Gizlice Takip Eden Tuvana Türkay, Fena Yakalandı, System.String[]

Birlikte oldukları dönem Fenerbahçeli sevgilisi Alper Potuk'a sosyal medyada başka kadınları takip etme yasağı koyan Tuvana Türkay stalk'çu çıktı. Türkay'ın sahte hesaptan insanları takip ediyormuş.

SAHTE HESABIN ADI 'SKYPUNCH1'

Skypunch1' isimli sahte bir hesap açan ünlü oyuncu, merak ettiği hesapları bu hesaptan kontrol ettikten sonra takip ediyormuş. Tuvana Türkay, kendisini takip etmek isteyen kişilerin hesaplarını da kontrol edip uygun bulursa onaylıyor.

STALK AYRILIK SEBEBİ OLABİLİR

Duymayan Kalmasın adlı magazin programında Tuvana Türkay ile Alper Potuk'un ayrıldığı öne sürüldü. Tuvana Türkay'ın Alper Potuk'un sürekli telefonu karıştırması ve mesajları okuması ilişkinin sonunu getirdiği iddia edildi.

Tuvana Türkay'ın eski sevgilisi Bursasporlu Sercan Yıldırım ile çekilmiş fotoğrafları gerginliğe neden olmuştu. Eski aşk görüntülerini sildirmek isteyen Tuvana Türkay, Google'a başvurmuştu. Sercan Yıldırım ile Alper Potuk yakın arkadaştı ve bu ilişki sonrası arkadaşlıklarını bitirmişlerdi.

STALK NEDİR?

Son zamanların yeni gözdesi de aslında bir çok kişinin farkında olmadan yaptığı, sadece adının revize edilmiş şekliyle anlamlandıramadığı stalk. Stalk, sosyal medya platformlarında bir kişinin bir başka kişiyi sosyal medya hesaplarında araştırması, gözetlemesi, paylaşımlarını incelemesi anlamını barındırıyor.

Stalklamak nedir sorusunun cevabı da açıklamadan anlaşılacağı gibi, stalk işinin yapılması olarak nitelendiriliyor. Sürekli bir başkasını stalklayan kişilere de stalker, yani bu gözetleme, inceleme işlemlerini gerçekleştiren kişi anlamı yükleniyor.

Sahte Hesap Açıp İnsanları Gizlice Takip Eden Tuvana Türkay, Fena Yakalandı
Haber Yayın Tarihi: 05.12.2017 10:10 

YORUMLAR


Son Dakika

Elazığ depreminin ardından Melih Gökçek'in attığı tweet, sosyal medyada büyük tepki topladı
Deprem sonrası eline aldığı bıçakla 160 aracın lastiğini patlattı Elazığ'da deprem bölgesinden canlı yayın yapan muhabir, gözyaşlarına hakim olamadı

Son Dakika Haberleri