Son Dakika Haberleri: Sahte İçkiden Ölenlerin Cenazesinde Sahte İçki İkram Edildi, Ölü Sayısı 12'ye Yükseldi

Sahte İçkiden Ölenlerin Cenazesinde Sahte İçki İkram Edildi, Ölü Sayısı 12'ye Yükseldi

2 yıl önce

Dominik Cumhuriyeti'nde 12 kişi sahte içki yüzünden hayatını kaybetti. Bunlardan bir kısmı, sahte içkiden ölenlerin cenazesine gelip ikram edilen sahte içkiyi içenlerdi.

Dominik Cumhuriyeti'nde sahte içki nedeniyle ölenlerin cenazesine gelenlere de aynı içki ikram edilince toplamda 12 kişi hayatını kaybetti. Haiti sınırına yakın bölgede evde yapılan ve metanol içeren likörün ilk olarak geçen hafta ölümlere neden olduğunu açıklandı.

12 ÖLÜ, 24 YARALI VAR

Bu kişilerin cenazesinde ikram edilen likörün ise daha sonraki ölümlere yol açtığını ifade eden yetkililer, toplamda 12 kişinin öldüğünü, 21 kişinin hastaneye kaldırıldığını belirtti.

Sağlık Bakanı Altagracia Guzman, emniyet birimlerinin olayı araştırdığını kaydetti. Haiti'de şeker kamışından yaygın olarak sahte likör üretimi yapılıyor.

Haber Yayın Tarihi : 27.12.2017 10:15 

YORUMLAR


Bakan Pekcan: KOBİ Dışı Firmalara Kredi Kullandırılması Bugün İtibarıyla Başladı Kocasını, "İlişkiye Girmek İstediği İçin Öldürdüm" Diyen Kadın, Hakim Karşısına Çıktı Kemal Kılıçdaroğlu'na Yumruk Atan Saldırganın Kimliği Ortaya Çıktı!