Son Dakika Haberleri: Sahte Polislere Suçüstü Kamerada

Sahte Polislere Suçüstü Kamerada

3 ay önce

Sahte polislere suçüstü kameradaBALIKESİR - Balıkesir'de kendisini polis olarak tanıtan dolandırıcılar asayiş ekiplerinin titiz çalışması ile yakayı ele verdi.

Sahte polislere suçüstü kamerada

BALIKESİR - Balıkesir'de kendisini polis olarak tanıtan dolandırıcılar asayiş ekiplerinin titiz çalışması ile yakayı ele verdi. O anlar ise saniye saniye kameralara yansıdı.
Balıkesir'de yalnız yaşayan kadını ağına düşüren çete üyelerinin sahte polis oyunu bu kez tutmadı. Balıkesir Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri yaptıkları titiz çalışma ile 2 şüpheliyi suç üstü yakaladı. Edinilen bilgiye göre, kendilerini polis olarak tanıtan şüpheliler yalnız yaşayan kadını kendilerine inandırdı. Mağdur kadın 78 küçük altın, 13 burma bilezik, 4 pırlanta yüzük, 4 adet elmas küpe ve 38 bin TL nakit parayı evine gelecek olan sahte polislere vermek üzere hazırladı. Mağdurun kızının annesine ulaşamaması dolayısı ile polise haber vermesi üzerine eve gerçek polisler geldi. Kadın, gerçek polislerin polis olduğuna inanmazken, kapıyı yüzlerine kapadı. Polis timleri, şüphelileri apartman girişinde yakalayarak gözaltına aldı.
Şüphelilerin yapılan araştırmasında Konya'da bir vatandaşın 78 bin 400 TL'sini alarak kendi hesaplarına yatırdığı tespit edildi. Şüpheliler C.K. ve O.B. çıkarıldığı adli makamlarca tutuklanarak Kepsut Cezaevine gönderildi.

YORUMLAR


Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: Esad ile Çalışmayı Değerlendirebiliriz Deniz Baykal Hakkında Dokunulmazlığının Kaldırılması İçin Fezleke Hazırlandı

Esenler'de Millet Bahçesi'ni Hizmete Açan Erdoğan, Coşkulu Kalabalığı Görünce Mest Oldu