Sahur ve İftarı Ormanda Yaptılar - Son Dakika

Sahur ve İftarı Ormanda Yaptılar

28.06.2016 11:16
Sahur ve İftarı Ormanda Yaptılar

Kalfat köyü gençleri iftar ve sahuru ormanda yaptı.

Kalfat köyü gençleri iftar ve sahuru ormanda yaptı.

Çankırı'nın Orta ilçesine bağlı Kalfat köyü gençleri, iftar ve sahurunu köy ormanında hepbirlikte gerçekleştirdi.

Kalfat Yaren ve Gençlik Derneği Başkanı Ahmet Açıksöz, yaptığı konuşmada, gençlerin bir arada olmasının kendisini mutlu ettiğini ifade etti.

Ankara ve Kalfat'ta yaşayan 120 genci bir araya getirdiklerini belirten Açıksöz, "Doğayla iç içe gençlerin kaynaşmasını sağlamak amacıyla bu organizasyonu yaptık. Bu tür etkinlikler kaynaşmanın sağlanması açıısndan önemli." dedi.

Bütün kalfat gençlerinin birbirini tanımasını istediklerini kaydeden Açıksöz, "İftarın ardından teravih ve sahurla birlik beraberlik ruhunu pekiştirmek istedik. Bu etkinliğimizi geleneksel hale getirmek istiyoruz." diye konuştu.

Meteoroloji'den 9 il için gök gürültülü sağanak uyarısı Meteoroloji'den 9 il için gök gürültülü sağanak uyarısı Çankırı Mevlevihanesi'nde 96 yıl sonra yeniden aşure dağıtıldı Çankırı Mevlevihanesi'nde 96 yıl sonra yeniden aşure dağıtıldı Gençlerbirliği Başkanı Talip Çankırı'dan futbol lisesi müjdesi Gençlerbirliği Başkanı Talip Çankırı'dan futbol lisesi müjdesi
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Sahur ve İftarı Ormanda Yaptılar - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement