Son Dakika Haberleri: Adana'da Sahura Kalkan Kişi Otomobilini Kundaklanmaktan Son Anda Kurtardı

Adana'da Sahura Kalkan Kişi Otomobilini Kundaklanmaktan Son Anda Kurtardı

2 ay önce

Sahura kalkan araç sahibi, benzin dökerek arabasını yakmak isteyen kişiye engel oldu. Arabasına kova ile su döken adam durumu polise bildirdi.

Adana'da kimliği belirlenemeyen bir kişi, park halindeki iki otomobili benzin dökerek yakmak istedi. Sahura kalkan araç sahiplerinden birisi durumu fark ederek olaya müdahale etti ve kovayla su dökerek yangını önledi.

Olay, saat 03.00 sıralarında Çukurova İlçesi Belediye Evleri Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, kimliği belirlenemeyen bir kişi sokakta park halinde bulunan 2 otomobilin üzerine benzin dökerek yakmak istedi. Olayın gerçekleştiği sırada sahura kalkan Şahin Eren ise durumu fark etti. Bunun üzerine Şahin Eren elinde su dolu 2 kova ile dışarı çıkıp araçların üzerine dökerek araçları yanmaktan kurtardı. Otomobillerde maddi hasar meydana geldi.

Olayı gerçekleştiren şahıs ise koşarak olay yerinden kaçtı. Şahin Eren ise durumu polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, kundaklamayı gerçekleştiren kişinin kimliğini tespit etme çalışması başlattı.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Olay yerinden görüntüler

Adana'da Sahura Kalkan Kişi Otomobilini Kundaklanmaktan Son Anda Kurtardı
Haber Yayın Tarihi: 22.05.2019 05:35 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Genelevde çekilen fotoğraf davalık etti! HDP'li Pervin Buldan'dan çok konuşulacak S-400 açıklaması Taşla yaraladığı yılan ısırdı, hayati tehlikesi var