Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Toçoğlu Açıklaması - Son Dakika

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Toçoğlu Açıklaması

06.01.2012 15:28
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Toçoğlu Açıklaması, System.String[]

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, 24 adet yeni otobüs alımı için Belediye Meclisi'nden yetki isteyeceklerini bildirdi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, 24 adet yeni otobüs alımı için Belediye Meclisi'nden yetki isteyeceklerini bildirdi.

Toçoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, ulaşım filosunu daha da güçlendirmek adına 24 yeni otobüs daha alacaklarını belirterek, pazartesi günü konuyu meclis toplantısında görüşeceklerini ve meclis üyelerinden yetki isteyeceklerini bildirdi.

Daha önce 36 otobüs aldıklarını anımsatan Toçoğlu, şunları kaydetti:

"Ayrıca filomuza 2 tane de körüklü otobüsü katmıştık. Şimdi inşallah 20 tane daha otobüs alıyoruz. Bunun için meclisimizden yetki isteyeceğiz. Ayrıca 4 tane yeni körüklü otobüs almak için de yetki isteyeceğiz. Ulaşım alanında çok önemli çalışmalara imza atıyoruz. Ulaşım alanında yaptığımız çalışmalardan birisi de ulaşım filomuzu gençleştirmek ve daha da güçlendirmek."

- SAKARYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Toçoğlu Açıklaması - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

11 yaşındaki erkek çocuğunu ağaca bağlayarak istismar etmeye çalışan sapık, bir ilçeyi ayaklandırdı Kahreden haberler peş peşe geldi! 3 doktor daha koronaya yenik düştü Efsane futbolcu Ronaldinho, Azerbaycan'a destek videosu yayınladı Dağlık Karabağ'ın sözde lideri Arayik Harutyunyan'ı korku sardı: Azerbaycan ordusu Şuşa'nın 5 km ötesinde Kanada Başbakanı Trudeau: Nice'te kiliseye saldıranlar İslam'ı temsil etmiyor Erdoğan'dan Putin'e Dağlık Karabağ teklifi: Bu sorunu Türkiye ve Rusya'nın kuracağı müzakere masasında çözelim Ekranlara iddialı giriş yapan Şeref Sözü dizisi, 4. bölümde final yapıyor Macron'un İslam'ı hedef alan sözlerine bir tepki de Yunanistan'dan geldi: Saldırgan ve hakaret edici