Son Dakika Haberleri: Sakarya Büyükşehir Belediyespor'da Yeni Sezon Hazırlıkları Başladı

Sakarya Büyükşehir Belediyespor'da Yeni Sezon Hazırlıkları Başladı

7 ay önce

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Sakarya Büyükşehir Belediyespor, yeni sezon hazırlıkları kapsamında ilk antrenmanını yaptı.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Sakarya Büyükşehir Belediyespor, yeni sezon hazırlıkları kapsamında ilk antrenmanını yaptı.

Sakarya Spor Salonu'nda gerçekleştirilen antrenman öncesi gazetecilere açıklamalarda bulunan başantrenör Selçuk Ernak, bu sezon hem Avrupa'da hem de Türkiye'de mücadele edeceklerini söyledi.

Takıma hedefi olan sporcular dahil ettiklerini belirten Ernak, "Seyircimizin beğeneceği ve destekleyeceği bir takım oluşturuyoruz. Bu sezon hem Avrupa'da hem de Türkiye'de yarışacağız. Geçen sezonki seviyemizi yakalamak istiyoruz. Taraftarımıza bu sezon her zamankinden daha çok ihtiyacımız var. Adatıp Hastanesi'ne de takımımıza sponsor olduğu için teşekkür borçluyuz. Kulübümüze sahip çıkarken, onların da markalarına ekstra değer katmaya çalışacağız." diye konuştu.

Selçuk Ernak, Avrupa'da mücadele etmenin Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde oynamaktan daha farklı zorluklar getirdiğini, kulüp olarak tecrübelerinin bulunmadığını ancak hedefi olan ve zorluktan kaçmayan insanlar olduklarını dile getirdi.

Bu zorlukların üstesinden geleceklerine inandığını aktaran Selçuk Ernak, "Kadromuzun büyük kısmını inandığım ve daha önceden çalıştığım oyunculardan kurduk. Çok enerjik, atletik ve koşan bir takımı bir araya getirdik. Göze hoş gelen ve seyircinin beğenisini kazanan bir basketbol oynayacağız. Sakarya'da taraftarlar bizi hiçbir zaman yalnız bırakmadı. Bu sezon da bizleri yalnız bırakmayacaklardır." şeklinde görüş belirtti.

Sakarya Büyükşehir Belediyespor, yeni sezon öncesi ilk antrenmanında başantrenör Selçuk Ernak yönetiminde taktik ve kondisyon ağırlıklı çalıştı.

YORUMLAR


Kim Kardashian, Sadece Göğüs Ucunu Kapatan Elbisesiyle Tüm Dikkatleri Üzerine Çekti Eşini 88 Bıçak Darbesiyle Öldüren Sanık: Birliktelik Görüntülerimizi Sevgilisine Gönderdi

Ankara Barosu, Polisin Eylemciye Yaptığı Hareket Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu