Son Dakika Haberleri: Sakarya Coşkunlar; Bayilerini Elmas Garden Inn'de Ağırladı

Sakarya Coşkunlar; Bayilerini Elmas Garden Inn'de Ağırladı

8 yıl önce

Coşkunlar Havai Fişek Fabrikası Ana Bayii Sakarya Coşkunlar, Türkiye genelinde ürünlerinin satışını yapan bayilerini Elmas Garden Inn'de ağırladı.

Sakarya Coşkunlar; Bayilerini Elmas Garden Inn'de Ağırladı
 
, System.String[]

İki gün süren organizasyonda, bayilerle çeşitli toplantılar düzenlendi.


Coşkunlar Havai Fişek Fabrikası Ana Bayii Sakarya Coşkunlar; Türkiye genelinde ürünlerinin satışını yapan bayilerini, Elmas Garden Inn'de ağırladı. Sakarya Coşkunlar'ın Pazarlama Müdürü Yüksel Bulat'ın ev sahipliğinde ve hafta sonunda gerçekleşen organizasyonda, Coşkunlar Havai Fişek Fabrikası bayilerine ürünler ve fabrikayla ilgili çeşitli bilgiler verildi. Yüksel Bulat, ilk gün misafirlerini otele girişte karşıladı. Organizasyonun ikinci gününde ise, Sakarya Coşkunlar Havai Fişek Fabrikası Genel Koordinatörü Arif Coşkun, Büyük Coşkunlar Havai Fişek Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rıza Coşkun, yönetim kurulu üyeleri Yaşar ve Fatih Coşkun ile Geyve Coşkunlar Havai Fişek Fabrikası Yönetim Kurulu üyeleri Abdullah ve Mustafa Coşkun'un da katıldıkları bayii toplantıları gerçekleştirildi. Organizasyon gala yemeği ile son buldu.

Haber Yayın Tarihi: 29.01.2012 12:57 Kaynak: Bültenlerİngiliz çiftin kapısının önündeki idrar lekesi, postacıya ait çıktı
Siirt'te 'ışık hadisesi' için yüzlerce kişi toplandı Ranzadan düşerek ölen er, 12 yıl sonra şehit sayıldı