Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi'nde "Roman Kahramanları Festivali" düzenlendi - Son Dakika

Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi'nde "Roman Kahramanları Festivali" düzenlendi

20.12.2021 19:39

Sakarya Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi'nde "Roman Kahramanları Festivali" düzenlendi.

Sakarya Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi'nde "Roman Kahramanları Festivali" düzenlendi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, festivale konuk olan İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, çeşitli kıyafetlerle seçtikleri kahramanlara bürünen öğrencilerle sohbet etti.

Savaşçı, okumanın kişiyi ve hayatı zenginleştirici yönüne vurgu yapılan etkinliğin özellikle Sosyal Bilimler Lisesi tarafından her yıl gerçekleştirilmesinin anlamlı olduğunu belirterek, bir romanı okuyan kişinin oradaki hikayeyi, dili, karakterleri takip ederek söz konusu kurguda kendi hayatından iz düşümler yakaladığını ifade etti.

Savaşçı, okumayı sevdiren romanların ışığında düzenlenen "Roman Kahramanları Festivali"ne katkı sunan yönetici, öğretmen ve öğrencileri tebrik etti.

YORUMLAR
500
Zafer Partisi Genel Başkanı Özdağ, Sakarya'da partililerle buluştu Zafer Partisi Genel Başkanı Özdağ, Sakarya'da partililerle buluştu 4 farklı ülkeden gelecek gençler Sakarya'da afetlere hazır hale gelecek 4 farklı ülkeden gelecek gençler Sakarya'da afetlere hazır hale gelecek Dünya yıldızları bu okulda keşfediliyor Dünya yıldızları bu okulda keşfediliyor
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi'nde 'Roman Kahramanları Festivali' düzenlendi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement