Sakarya'dan kısa kısa - Son Dakika

Sakarya'dan kısa kısa

04.11.2020 17:17
Sakarya'dan kısa kısa, System.String[]

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından Akyazı'da düzenlenen toplantıya katıldı.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından Akyazı'da düzenlenen toplantıya katıldı.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, Başkan Yardımcısı Enver Tok ile ilçe belediye başkanlarının yer aldığı toplantıda yapılan çalışmalar masaya yatırıldı.

Başkan Ekrem Yüce, birlik ve beraberlik içerisinde Sakarya'ya hizmet sunulmasının önemine dikkat çekti.

Üniversite ve Büyükşehir Belediyesine girişler HES koduyla yapılacak

Sakarya Üniversitesi kampüslerine ziyaretçi girişlerinde HES kodu zorunluluğu getirildi.

Koronavirüsle mücadele kapsamında İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan genelge sonrası tüm kamu kurum ve kuruluşlarında olduğu gibi Sakarya Üniversitesine giriş yapan tüm ziyaretçilere de Hayat Eve Sığar (HES) kodu uygulaması zorunlu hale getirildi.

Sakarya Üniversitesi kampüslerine gelen ziyaretçiler, kampüs girişlerinde HES kodunu görevlilere bildirerek giriş yapacak. Cep telefonunda HES kodu uygulaması olan ziyaretçiler, uygulamada bulunan barkodu okutarak içeri alınacak.

Sakarya Büyükşehir Belediyesine bağlı tüm birimlerde de HES kodu zorunluluğu getirildi.

Belediyeye gelen misafirler, HES kodunu görevlilere bildirerek giriş yapabilecek.

SASGEM konferansları online başladı

Sakarya Üniversitesi öğrencilerinin akademik ve sosyal gelişimine katkı sağlamak amacıyla 8 yıldır devam eden Sakarya Üniversitesi Akademik ve Sosyal Gelişim Merkezi (SASGEM) konferansları, Güz döneminde de online başladı.

Programa katılan öğrencilere AKTS katkısı ve bir "üniversite ortak seçmeli" ders almış sayılması gibi avantajlar sağlayan konferanslar serisi, bu dönem Doç. Dr. İbrahim Baz'ın "Güneydoğunun 150 Yılı: Devlet, Aşiret, Tarikat" konferansıyla başladı.

Çarşamba günleri saat 12.00'de SASGEM YouTube kanalından canlı yapılacak konferanslar, Dr. Bekir Cantemir'in "İnsan, Şehir ve Estetik Üzerine" konulu konferansıyla devam etti.

SASGEM etkinlikleri Ertuğrul Başer'in " Türkiye'de Sol, İslam ve Demokrasi", Prof. Dr. Feridun Yılmaz'ın "Sosyal Bilimler ve Felsefe: Kapitalizmi Anlamanın İmkan ve Sorunları", Prof. Dr. Mustafa Alican'ın "Selçuklular Kimdir?" ve Fatih Çam'ın "Doğa, İnsan ve Fotoğraf" konferanslarıyla sürecek.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Sakarya'dan kısa kısa - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Beren Saat, vefat eden eski aşkının doğum gününü kutladı, paylaşımdan çok yazdığı not dikkat çekti Beren Saat, vefat eden eski aşkının doğum gününü kutladı, paylaşımdan çok yazdığı not dikkat çekti Fransa kaosa sürükleniyor! Askerler bildiri yayınlayıp Fransa kaosa sürükleniyor! Askerler bildiri yayınlayıp "iç savaş" tehdidinde bulundu Havai'de korku dolu anlar! Denize giren kız çocuğu köpek balığından böyle kaçtı Havai'de korku dolu anlar! Denize giren kız çocuğu köpek balığından böyle kaçtı AK Parti'nin 'CHP yalan üretim merkezi' videosunda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı kızdıran detay AK Parti'nin 'CHP yalan üretim merkezi' videosunda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı kızdıran detay Ürdün'den İsral'e Mescid-i Aksa notası! Maslahatgüzar, Dışişleri Bakanlığı'na çağrıldı Ürdün'den İsral'e Mescid-i Aksa notası! Maslahatgüzar, Dışişleri Bakanlığı'na çağrıldı Pınar Altuğ, yeni imajıyla ilgili gelen 'estetik' yorumlarına samimi itirafta bulundu Pınar Altuğ, yeni imajıyla ilgili gelen 'estetik' yorumlarına samimi itirafta bulundu Sedat Peker'in 'Kemiklerini kırdırdım' dediği eski vekil İşbaşaran'dan yanıt geldi: Seni fazla öttürmezler Sedat Peker'in 'Kemiklerini kırdırdım' dediği eski vekil İşbaşaran'dan yanıt geldi: Seni fazla öttürmezler Sedat Peker iddiasını yükseltip kolunu ortaya koydu: Ağar, Mansimov'u öldürtmek için polis katilini Türkiye'ye getirdi Sedat Peker iddiasını yükseltip kolunu ortaya koydu: Ağar, Mansimov'u öldürtmek için polis katilini Türkiye'ye getirdi
Advertisement