Son Dakika Haberleri: Sakarya Geyve'de Orman Yangını

Sakarya Geyve'de Orman Yangını

2 ay önce

Geyve'de orman yangını (2)YANGIN KONTROL ALTINA ALINDISakarya'nın Geyve İlçesi'nde öğle saatlerinde ormanlık alanda çıkan yangın güçlükle kontrol altına alındı.

Geyve'de orman yangını (2)

YANGIN KONTROL ALTINA ALINDI

Sakarya'nın  Geyve İlçesi'nde öğle saatlerinde ormanlık alanda çıkan yangın güçlükle kontrol altına alındı.  Geyve İlçesi Çine-Alıplar-Çamlık üçgenindeki ormanlık alanda meydana gelen yangın için tüm ekipler seferber olurken, yangına  Geyve  Orman İşletme Müdürlüğü ekipleri başta olmak üzere,  Geyve Belediyesi,  Sakarya Büyükşehir Belediyesi, çevre il ve ilçelerden gelen 40 arazöz ile  Orman Genel Müdürlüğü ve  İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne ait 2 helikopter de havadan müdahale etti. Rüzgarın da etkisiyle kısa sürede büyüyen yangına müdahale eden ekipler ve helikopterler bölgede bulunan Akdoğan sulama göletinden su takviyesi yaparak yangını güçlükle kontrol altına aldı.  Geyve  Çine Mahallesi'nde bir vatandaşın anız veya bahçesinde yaktığı otlardan çıktığı tahmin edilen orman yangınında yaklaşık 5 hektar Kızılçam ormanı yok oldu. Soğutma çalışmalar devam ediyor.

Bir Hafta Aralıksız Devam Eden Ereksiyon, Acı Gerçeği Ortaya Çıkardı! Penisinin Yarısı Kesildi Bekir Bozdağ'dan Korkutan Açıklama: 2019'a Kadar Pek Çok Kirli Operasyona Şahit Olacağız
Cinsel İlişki Sırasında Erkek Arkadaşının Penisini Kıran Model, O Anları Anlattı