Sakarya için korkutan uyarı: "Şu ana kadarki en yüksek seviyedeyiz" - Son Dakika

Sakarya için korkutan uyarı: "Şu ana kadarki en yüksek seviyedeyiz"

30.10.2020 10:23
Sakarya için korkutan uyarı:

Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada kentte salgının başından bu yana en yüksek seviyede olduğunu belirterek, "Misafirliklere ara verip zorunlu olmadıkça dışarı çıkmayalım" ifadelerini kullandı.

Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, kentte salgının başından bu yana vaka ve yatan hasta sayısı konusunda en yüksek seviyelerin görüldüğünü açıkladı.

''ZORUNLU OLMADIKÇA DIŞARI ÇIKMAYIN''

Twitter hesabından açıklama yapan Vali Kaldırım, Sakaryalı vatandaşlara maske, mesafe uyarısı yaparken zorunlu olmadıkça dışarı çıkılmaması gerektiği ve misafirlere ara verilmesi gerektiği konusunda uyardı.

''EN YÜKSEK SEVİYEDEYİZ''

Vali Kaldırım yaptığı açıklamada, "Kıymetli Sakaryalılar. Maalesef vaka ve yatan hasta sayısında salgının başladığı günden itibaren en yüksek seviyedeyiz. Maskesiz sokağa çıkmayalım. Temizlik, mesafeye dikkat edelim. Kalabalıktan uzak duralım. Misafirliklere ara verelim ve zorunlu olmadıkça dışarı çıkmayalım" ifadelerine yer verdi. Yapılan bu paylaşım kısa sürede çok sayıda paylaşım aldı.

Sakarya için korkutan uyarı: Şu ana kadarki en yüksek seviyedeyiz
Sakarya için korkutan uyarı: Şu ana kadarki en yüksek seviyedeyiz

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Sakarya için korkutan uyarı: 'Şu ana kadarki en yüksek seviyedeyiz' - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son 16 golün 10'unu bizim çocukların attığı Lille, Avrupa'da bir ilki başardı Mesut Yılmaz'ın hayatındaki en acı olay! Oğlunun ölümünden sonra bir daha toparlanamadı Son Dakika! Mesut Yılmaz'ın vefatıyla ilgili hastaneden ilk açıklama: Yaklaşık 2 yıldır kanser tedavisi görüyordu Son Dakika! Azerbaycan'dan Ermenistan'a ağır darbe! Kıdemli albay öldürüldü Son Dakika! Eski Başbakan Mesut Yılmaz hayatını kaybetti Trafikte ilginç anlar: Motosikleti at sürer gibi 'kamçılayan' vatandaş cep telefonu kamerasına yansıdı Sokakta karşılaştığı eski eşi konuşmak istemeyince, not bırakıp camide kendini astı Didem Arslan Yılmaz, 30 yıldır eşine şiddet uygulayan adamı stüdyodan kovdu